Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Campari-t mivel szoktátok inni?

Phoney kérdése:

A Campari-t mivel szoktátok inni?

Figyelt kérdés
És milyen arányban?
2010. júl. 15. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem juice-zal (Charlie után:-)) Az arányt nem tudom.
2010. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 rész campari

3 rész narancslé.

2010. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szájjal :)
2010. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

100%-os narancslével, viszont ha buli van és egész este a Campari mellett döntök, akkor inkább szódával iszom, felesleges az a rengeteg szénhidrát.

1 deci Campari és 1 deci narancs vagy szóda, nekem így jön be a legjobban. És persze jég + szívószál.

2010. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En barpultos vagyok- igaz, nem Magyaro.-n- es itt a Camparit feherborral is isszak, 1 resz Campari, 2 resz feherbor(altalaban szensavas), meg tehetsz hozza szodavizet, jeget, es ezt ugy hivjak, hogy spritz.Vagy ott a kis uveges Campari Soda, bar azt nem tudom, hogy othon van-e, azt ihatod magaban, vagy narancslevel, tonikkal, vagy csak siman szodaval.
2010. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok.Eszembe jutott meg ket aperitif Camparival, az egyik a Negroni, amikor a Camparit Martini Rosso-val isszak fele-fele aranyban, vagy az Americano, amikor Camparit, gint, meg Martini Rossot isznak egyutt.
2010. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szódával nekem "lapos" volt egy kicsit, de a narancsos és a vermut+szódás változatok bejöttek. Köszönöm:)
2010. júl. 18. 13:24
 8/8 nobile86 válasza:

Én általában magában iszom, vagy mellé iszom külön pohárból a narancs vagy grapefruit levét, de mindenféle kísérő nélkül jobban szeretem.

Szódát, vagy jeget nem szeretek beletenni, mert túlzottan felvizezi, és odavész a különleges íz.

Tavaly nyáron próbáltam ki, hogy vettem citromos meg narancsos Calippot, kb. a negyedét megettem, majd a szabad helyet felöntöttem egy kis Camparival, hagytam állni egy kicsit aztán elfogyott.

Hmmm. Finom volt.

2016. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!