Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mikor, mennyit és mit szoktato...

Mikor, mennyit és mit szoktatok inni (alkoholt)? Hétköznap is vagy csak hétvégén?

Figyelt kérdés
Mert sok mindenkitől hallom, hogy esténként megisznak ketten otthon a nyugiban egy-két üveg bort. nem sok az? barátnőmék is két-három üveg sört minden este. kiülnek a kertbe beszélgetni és a nagy nyugiban isznak együtt. mi csak hétvégén szoktunk, akkor is csak szombat este egy-két pohár sört. ti mikor? mennyit? mit?
2010. aug. 3. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ez egyéntől függ, amúgy a 1-2 üveg bort, és a 2-3 üveg sört ne úgy képzeld el, hogy 2 perc alatt lenyomják a torkukon.
2010. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Két embernek 1-2 üveg bor nem annyira sok, attól még nem lesz részeg, csak épphogy.Sör meg ...abból sokat kell inni h érezz is vmit, ha ezekre gondolsz.

Most h szünet van tök mindegy h milyen napra esik, de ált. buli előtt, vagy csak úgy szoktunk.Én boros vagyok, tehát azt szoktam, de pl egy hete ittunk vodkalikőrt.Mi kb hetente egyszer.

2010. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
amikor kedvünk van annyit amennyi jól esik :D
2010. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor iszok alkoholt, ha valamilyen ünnepi alkalom van, pl névnap, szülinap, évforduló.

De egyedülálló vagyok, így nincs kivel elborozgatnom esténként, ha lenne párom, akkor viszont nem tartanám kizártnak egy pohár vörösbor elfogyasztását esténként.

2010. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Soha semennyit 18 éves korom óta, előtte töményet vendégségben.
2010. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BeerHunter ***** válasza:
Sört minden nap. Vacsi után 1-2-őt, illetve amikor megkívánom. Ha társasággal megyünk valahova akkor általában jóval többet iszok, de akkor is jellemzően sört.
2010. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BeerHunter ***** válasza:
21/F
2010. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Phoney ***** válasza:

Nálam teljesen változó, talán átlag heti 2 alkalommal iszok valamit otthon (csak 1 italt [vagy kettőt {vagy ritkán többet}])


Napi rendszerességgel max 1 hétig viselem jól, aztán minden bajom lesz.

2010. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mostanában egy üveg sör esténtént
2010. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Napi 1-2 sör, általában estefelé, hétvégente társaságban persze többet.
2013. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!