Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egyedül szoktatok inni?

Egyedül szoktatok inni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra vagyok kíváncsi, hogy csak társaságban fogyasztotok alkoholt, vagy egyedül is? És milyen rendszerességgel? Kérlek írjátok oda, hogy nők vagy férfiak vagytok! Ja és jogosan kérdezitek, hogy miért vannak ilyen barom kérdéseim, szóval azért kérdezem, mert engem hülyének néznek, hogy egyedül szeretek csak inni. Jó persze mértékkel, tehát maximum egy citromos sört iszok meg, vagy ha van valami finom rövidital, mondjuk unicum next, vagy ilyesmi.Szerintetek is idióta vagyok, amiért inkább egyedül szeretem csinálni? Előre is köszönöm :)
2010. szept. 10. 20:13
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
82%

20/L vagyok, és még sose ittam egyedül, és nem is szeretnék.


"csak az ökör iszik magába" :P

2010. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Hmm, asszem akkor tényleg hülye lehetek :D
2010. szept. 10. 20:19
 3/51 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Egyedül sosem iszom. Társaságban jobban esik. Ettől azért még normális vagy :)
2010. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Jójó, csak vicceltem :D De nekem anya mindig ezt mondja... Amúgy igyad nyugodtan, ha jól esik neked :D
2010. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nagyon nincs is most olyan a közelemben, akivel megihatnám a söröm, úgyhogy diszkréten visszapakoltam a hűtőbe :D
2010. szept. 10. 20:19
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Én se szoktam társaságon kívül inni. Illetve egyszer a naplementét egy kis whisky-kóla társaságában néztem meg. Egész hangulatos volt, majd párszor még kipróbálom. De társaságban az igazi:)

19/F

2010. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Hmm, akkor főleg visszapakolom a söröm :DD Én meg azt hittem nem leszek egyedül :D
2010. szept. 10. 20:23
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

egyedül egyszer ittam, amikor nem vettek fel minorra. vettem egy üveg vörösbort és otthon megiszogattam, miközben nagy önsajnálatot tartottam!


de nem szokásom, társaságban a jó! 19/L

2010. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Én önsajnálatból szerintem még sosem ittam. Mindig csak azért, mert baromi finom, de igazatok lehet :D
2010. szept. 10. 20:27
 10/51 anonim ***** válasza:
66%
Jó estét! "Ökör" Ferenc vagyok. Én bizony szoktam magamban inni, de szigorúan csak este, jó kis vörösbort és nem túl sokat. (Na jó, ez utóbbiban kicsit hazudós voltam...) XD
2010. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!