Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ittatok már 6dl vodkát?...

Ittatok már 6dl vodkát? Milyen állapotban voltatok?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok, hogy aki ivott már ekkora mennyiséget az, hogy érezte magát... (kornyezetemben sokan kerkednek ilyenekkel....)

2019. okt. 9. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Igen, bar nem magaban, hanem limonadeval, meg valami jobb minosegu vodka volt (Ciroc talán).


Hat szedelegtem rendesen :D

2019. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 2-3 ora alatt
2019. okt. 9. 18:12
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Többet is, felénél ki kellett józanodjak a be siccsentésből, mert valakit be kellett vágjak a zuhany alá, utána meg az ágyába és felmosni a folyosót..,
2019. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
én ennyit ittam meg 1 óra alatt, jól berúgtam , de mivel tisztán ittam sok vízzel nem voltam másnapos. Meg 100 kilós férfi vagyok.
2019. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki szokva van a piával és arányosan ossza el a 2-3 órára valamint normálisan kajál előtte és iszik alkoholmenteset is mellé az meg tudja inni nagyobb rosszullét nélkül ezt a mennyiséget.
2019. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%

2 litert is megittam kb 1 óra alatt, és éppen hogy csak beb..ztam 108 kg férfi vagyok lehet azért.


Amúgy meg utálom az alkoholt nagyon ritkán iszom. 26f

2019. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem itta még ennyit. Szerintem, a felétől úgy néznék ki, mint a másfél órás zsiráfbébi.
2019. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A tizenéves lányommal elmentem a nyáron egy közös bulikázásra ahova az ő korában én is jártam...Gondoltam hogy kellemesen bebarátnőzök majd egy korombelivel és ő is. Vettem két üveg vodkát + narancsot. Gyalog mentünk és a lányomnak az úton elpoharaztam egy üveggel és abszolút csak annyi volt csak hogy beindult a mosoly az arcán és szelfiztünk. A másik üveg felét is ő itta meg, én nem bírtam (már) annyira. :-D Egyébként nem iszunk rendszeresen, csak a buli kedvéért.
2019. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Arra emlékszem, hogy a 3.-at megittam és elkezdtem inni a 4.-et, de hogy azzal mi lett, és hogy csúszott le további kettő, arról semmilyen emlékem nincs.
2019. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!