Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiások, akik kórházi...

Anorexiások, akik kórházi kezelést kaptak - milyen állapotban voltatok fizikailag, mennyi volt a a BMI-tek, mikor bekerültetek?

Figyelt kérdés
Illetve volt egy konkrét komplikáció, ami után muszáj volt kórházba mennetek, és így kerültetek végül be; és/vagy saját magatok/családtagjaitok döntöttek úgy, hogy meg szeretnétek gyógyulni?

2018. jún. 6. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, èn 14es BMI-vel kerültem be de volt olyan is benn akinek csak 10 körül volt a BMI-je. Fizikailag èn jol èreztem magam, a gyengesèget ès az àllandó fàzàst leszàmítva, de gyomorszondàt dugtak le mivel nem voltam hajlando enni. Az EKGn talàltak eltèrèst, tul lassan vert a szívem kb 34et percenkènt ami veszélyes volt. Igazàbol ez volt a döntō ok amièrt bekerültem.
2018. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En kb 12es bmi-vel kerultem be, es a szuleim vittek, en nagyon ellenaltam. Komplikacio nem volt, bar egyszer nekem is alacsony volt a pulzusom, 44 korul.
2018. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 11.60 as bmi- vel kerültem be a pszichiátriára. A szüleim vittek be de nem nagyon ellenkeztem mert borzalmas állapotban voltam szédültem minden nap és alig bírtam kikelni az ágyamból. Menni is alig volt erőm. Aztán amikor bekerültem a pulzusom 32 körülvolt ez nagyon kevés.eleinte szondát is kaptam aztán egyre jobban lettem. Meggyógyulni nem akartam vékony akartam maradni és csak akkor döntöttem a gyógyulás mellett amikor az egyik szobatársam meghalt a pszichiátrián ahol voltam.
2021. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!