Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Abszintot milyen üdítővel...

Abszintot milyen üdítővel jó/érdemes inni?

Figyelt kérdés
Tisztán nem tudom meginni, mert szétmarja a torkom.
2019. okt. 29. 19:26
 1/7 Phoney ***** válasza:
94%

Az igazi abszintot jeges vízzel, de valószínűleg nem ilyenről van szó. (Egyébként azt soha nem is itták töményen, többnyire még a békebeli alkoholisták sem.)


A legtöbb itthon kapható "abszintot" kólával érdemes hígítani, meglepően jól áll nekik (mondom úgy, hogy se magában, se rummal/whiskyvel nem nagyon szeretem a kólát).

2019. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%
Bárban dolgozom. Nálunk az emberek az abszintot szintén vagy kólával vagy valamilyen naranycsos szénsavas üdítővel isszák. Zöld abszintnál igazából jeges vizet szokás,kéknél enyhén citromos víz is tökéletes nyáron.
2019. okt. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Mi almalével szoktuk inni, néha kólával. Párom szereti teával is, én úgy nem annyira.
2019. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. okt. 30. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Akkor mi valami nagyon speciális alkeszok lehetünk, de mi tisztán ittuk.
2019. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is tisztán ittuk, a zöldet.
2020. nov. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az abszintot magában ittam nagyon erős de amikor inni kellett rá valamit akkor a jó öreg hideg sörike is megtette. :D
2022. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!