Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Általában milyen márkájú sör...

Scream85 kérdése:

Általában milyen márkájú sör (öke) t iszol, melyik a kedvenced? És melyik volt a legrosszabb amit edig ittál?

Figyelt kérdés

En pl amiket szeretek az Arany ászok, Stella, Becks, Heineken.

Legrosszabb talán a Lidlben kapható Deep volt.


2019. nov. 26. 20:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
Amit szeretek:soproni ipa, Pilsner urquell,gösser, Dreher bak,pécsi sör. A legrosszabb amit ittam az a rákóczi.
2019. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg volt pénzem sörre: Staropramen, Budweiser, Tiger, Corona, Heineken, belga sörök mint pl. Hoegaarden. Általában váltogattam, hogy mit iszok, de egy ivászat alatt csak ugyanazt. Magyar viszonylatból talán az újításokat, iszom meg, de az alapokat nem igazán mint pl. Soproni, pedig régen szerettem csak vmit nagyon elcsesztek benne...


A kedvencem: Heineken.


A legrosszabb: Kozel, Balatoni Sör (már ha ezt annak lehet nevezni), a Lidlből az Argus, főleg a magasabb alkoholtartalmú. Nem nagyon emlékszek rá, de az biztos, hogy belga volt, talán a Leffe barna söre. Az nagyon nem jött be.


Most, hogy nincs rá pénzem, inkább nem iszok, mintsem hogy Kőbányait, Aranyfácánt vagy más ilyen kaliberű sört fogyasszak.

2019. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hoegarden.
2019. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Kedvenceim: Faxe, Beck's, Kőbányai, Soproni, Kozel

Amit utálok: Steffl

2019. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mind pocsék, utálom
2019. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én az íz összhatását és a szeszfokot egyaránt nézem. Minimum 5% vagy erősebb, annál gyengébbet legfeljebb csak kóstolóban iszom, de nem lesznek a kedvenceim, ízre pedig a nagyon keserűeket nem szeretem, inkább csak lágyabb vagy közepesen keserűeket, viszont a túl keserű íz helyett olyan negatívumokba is belefutottam néha, mint például a fanyar íz, vagy ha túl van vizezve!


Amiket nagyon szeretek, abszolút kedvenceim:

Borsodi Mester

Borsodi Bivaly

Soproni 1895

Gösser Spezial

Beck's

Stella Artois

Carlsberg

Kronenbourg 1664

Csíki Sör

Leffe Blonde

Asahi

Faxe 10%

Faxe Royal

Pittinger Märzen BBQ


Ezeket viszont abszolút nem szeretem:

Staropramen

Heineken

Zipfer

Faxe Premium

Argus Strong


A Dreher Gold pedig éppen a határon billeg!

2019. nov. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Stella Artois, Krusovice, Staropramen és (ez kicsit nekem is meglepő) Borsodi Rákóczi amit iszok. A drágábbakra nem futja. A legrosszabb valami szűretlen búzasör volt, a márkára nem emlékszem.
2019. nov. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedvencem a Pilsner Urquell és a Krusovice, de úgy alapból a Cseh söröket mind szeretem. Ahogy előttem írta valaki az 5% feletti sörökkel sincs bajom abból úgy igazán rosszat még nem ittam. Magyar sörök közül a Soproni 1895 meg a Pécsi a kedvencem. Legrosszabb amit eddig ittam az a Rocky Cellar volt illetve a Holsten, ezeknek kimondottan rossz íze volt. De a gyenge vízízű Lagersörökért se vagyok oda mint pl. Lövenbrau, Hoffbrau, Rákóczi meg az összes nagyon olcsó 3-4%-os sör.
2019. nov. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ha meglátom a dobozán a kukorica szót, biztos, hogy nem veszem meg.

Ami viszont mostanában bejön az Aldiban kapható Egger, valamint a Soproni Porter és a Borsodi Mester.

A kézműves sörök is biztos jók, de boltban nem adok négyszáz forintot 3 deci sörért.

2019. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc: Soproni meggy ale, ha ízesített nem játszik akkor Soproni IPA


Legrosszabb: Kanizsai

2019. nov. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!