Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tényleg a vodka a legrosszabb...

Tényleg a vodka a legrosszabb tömény ital amit lehet készíteni?

Figyelt kérdés

Mindenkitől szídni hallom a vodkát.

Hogy a legrosszabb tömény ital amit lehet csinálni.

"körömlakk lemosó" "víz+alkohol" semmi más.

És a legrosszabb amit lehet kapni/csinálni.


Igaz ez?



2013. júl. 20. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

én is rühellem de csak tisztán.

Vodkanarans,sprite szörp jöhet

2013. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha az alaszka "vodka" jellegű készítményt veszed, akkor biztosan.


Ha vásárolsz egy üveg Smirnoffot, akkor meg az egyik legjobb, már annak, aki szereti.


Mert én pl. a vodkákat szeretem, pont a semleges ízük miatt, míg a Jäger, Unicum, Becherovka és egyéb gyomorkeserű, gyógynövényes italoknak már a szagától is hányás környékez. Másnak meg az az etalon...

2013. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Phoney ***** válasza:
100%

Minden történelmi italfajtából léteznek nagyon jók, úgyhogy nincsen legrosszabb fajta tömény ital.


Ha egy vodka körömlakklemosószagú, akkor általában az áráért minden más tömény is legalább ugyanolyan rossz (sőt, az ilyen vodkák áráért nem is nagyon lehet más rövidet kapni, csak melaszszeszből pancsolt szemetet).


Házilag főzni igaz nem túl szerencsés, meg mondjuk egyszerű lepárlóval nem is nagyon lehet, mert hivatalosan csak az vodka, amit felfőztek 95,6%-ra, és emellett megfelelően ízetlen.


Abból a szempontból tekinthető „alacsonyabbrendűnek”, hogy szinte egyáltalán nincs íze, így az élvezeti értéke kizárólag az alkohol hatására korlátozódik – lényegében attól jó egy vodka, ha minél vízszerűbben csúszik le.

2013. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem, de nem a gagyi pancsokat és sznob sem vagyok. A jó vodka nagyon finom tisztán is, egy kis jéggel, pl. Finlandia.
2013. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom kitől hallottad,de pont,hogy a minőségi vodka a legtisztább.


A nem minőségi vodka megkockáztatom igazából nem is "vodka".


Én ezt úgy mondom,hogy az össze szeszes italt kerülöm olyan rossz hatással vannak rám és csak (hangsúlyozom) minőségi vodkához nyúlok,mert az megy ki belőlem a leghamarabb és nem leszek tőle másnapos.

2013. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit vodkaként árulnak, azt többféle alapanyagból készíthetik, elvileg krumpli, búza, árpa vagy más gabona, de sokszor csalnak cukorrépával. Az alapanyag minőségétől, a szűrések minőségétől és mennyiségétől is függ a végeredmény. Alapvetően az olcsó vodka a legolcsóbb tömény, ezért isszák. De van jó vodka is jó árban. Nyilván az ismerőseid a kalinka-royal és az alatti vonalról beszélnek, ami töményen ténylegnem túl jó, de nem is azért isszák. Ezek ténylega körömlakklemosó ízvilágát keltik, és alapvetően víz+alkohol felépítésűek, minden más messze 1% alatt van benne.

Ezen vodkákat bekerve lehet jobbízűen meginni, főleg szörppel, ami brutál erős ízű. Vannak ízesített vodkák is, amik magában sem rosszak, de nagyon tré minőségűek, viszont olcsók. Az én furcsa ízlésem szerint nem rosszak.

2013. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én szeretem ugyanúgy a drágát és az olcsót is.
2013. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!