Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit tegyek, ha hanytam a...

Mit tegyek, ha hanytam a vodkatol, de tovabbra is rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Hallo. Vodkaztunk multkor, aztan ugye hanytam( vmennyire szamitottam is ra, ritkan iszok vodkat, mert mindig ez van belole), de egy kiados hanyas utan is rosszul vagyok.. Mit tehetnek, hogy ne vesszen karba az estem? Valahol azt olvastam, hogy sok viz ivasa segithet, ehhez mit szoltok? Koszi elore

2019. nov. 27. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Víz ice tea , semmilyen leves keksz üdítő étel sör nem jó . Vízhiány mérgezés epeömlés esetén inni koplalni kell .
2019. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Víz meg valami amibe cukor van esetleg cukros víz, szensavmentes udito valami, enni vagy piálni biztos nem kéne
2019. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hányás után is rosszul voltál akkor valószínű hogy nem az undor vagy a gyomrod felkavarodása okozta a hányást hanem a magas véralkoholszint, ebben az esetben túl sok mindent nem tudsz tenni. Igyál sok vizet, jobb esetben benned marad és nem leszel durván másnapos, rosszabb esetben kihányod de az már úgyse olyan kellemetlen mint mikor a kaját meg az alkoholt hányod ki.
2019. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha ki is hányod igyál tovább vizet egész addig amíg nem hányod ki, és ha a víz benned marad akkor próbálkozz valami szárazabb étellel is.
2019. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkoholista akarsz lenni, akkor igyál rá még több vodkát, ha nem, akkor meg ne erőltesd, mert a szervezeted még normálisan reagál a számára méregnek tekintett alkoholra.
2019. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!