Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mire mondják azt hogy, a...

Mire mondják azt hogy, a részeg embereknek van védöszentjük? Mi ennek az alapja?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van nekik, apu alkoholista volt, négykézláb is de hazamászott, százezerszer elesett, ki tudja hol aludt, és végül mégis a dohányzástól halt meg 50 év körüli volt.
2010. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokszor csak a védő szentjükön múlik, hogy nem esik komoly bajuk. Egy rokonom totál részegen volt, hogy mint egy darab deszka elvágódott és kutya baja nem lett pedig a feje hatalmasat koppant. Nagyapám gyakran jött tök részegen haza, volt hogy elvágódott az udvaron aludt néhány órát majd hazatért mintha mi sem történt volna.Egy haver meg egyszer egy átmulatott éjszaka után úgy ébredt reggel hogy nem találta a ruháját amiben előző nap elment és egy új tetkó volt a karján.Felhívott nem tudom e mi történt de én nem is voltam előző este velük mulatni.Pedig ő megesküdött volna hogy igen. :)
2010. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Phoney ***** válasza:
100%

Én láttam már embert úgy biciklizni talajrészegen, hogy soha nem tudnám utánozni:D Irdatlan nagyokat rántott és kacsázott, de egyszer sem esett el.


Aztán ismerek egy kocsmát, amihez egy szűk lejtős út vezet, és mikor télen tiszta jég lesz, akkor azon csak részegen lehet gond nélkül lejönni:)

2010. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam egy részeget este átkelni egy 4 sávos úton városon kívül. Hát azt látni kellett volna, nagyon necces volt hogy elcsapják, de kacsázva is épségben átért.
2010. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!