Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Gint szokás tisztán inni?

Gint szokás tisztán inni?

Figyelt kérdés
hotel bárjában, étteremben, kocsmában, pubban ha tisztán kérem akkor hoznak tisztán nem feles pohárban?
2019. dec. 5. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
mindent IS szokás tisztán inni :D
2019. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
A gin (normál helyenek) tisztán isszák, de feles pohárból!
2019. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A minőségi gin-t tisztán isszák és véletlenül sem feles pohárból! :)
2019. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A borókàból készül?
2019. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Phoney ***** válasza:
68%

Túlzás, hogy "a minőségi gint tisztán isszák", mert az utóbbi kb. 20 évben pont a kokélkultúra hátán sikerült felkapaszkodni a prémium kategóriás ginnek, nem pedig önálló italként. Meg hát a megelőző 100 évben is koktélösszetevőként volt híres.

De igen, szokás tisztán is inni.

2019. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért ne hoznának? Vagy legalábbis a vendéget kötelesek olyannal kiszolgálni, amivel szeretné (persze ha 18+) Nem szokás kérdése, mindenki úgy issza, ahogy szeretné! A koktél persze adja magát, de amúgy vodka kivétel én mindent csakis tisztán iszok!
2019. dec. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Értem én mit mondasz, a gin számomra is egy koktél “alkatrész” :)

Én csak az előttem levőnek reagáltam, a gin-t sosem isszuk felespohárból, az olyan italoknak való, amit az ember húzóra letol. A gin nem olyan, attól függetlenül, hogy nagyon sok helyen megijednek, ha valaki gin-t kér és automatikusan felespohárba töltik, pedig -mint ahogy pl a boroknál is- minden italnak megvan a szakszerű tálalása, amitől aztán jobban érzed az ízeit.


Ennél hétköznapibb nyelven nem tudom leírni :D

2019. dec. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Természetesen szokás úgy is. Én szeretem tisztán. Mondjuk én a borókabogyót úgy általában, fűszerként is nagyon szeretem.
2019. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az inkább szopás, nem szokás. Nekem mindig hányingerem lett ha tisztán ittam a gint.
2019. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!