Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak szerintem lányos szokás...

Csak szerintem lányos szokás kísérőt inni a töményekhez?

Figyelt kérdés
Szerintem aki kemény az iszik még egy töményet rá "kísérőnek".
2016. okt. 4. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem te vagy így ezzel egyedül, de szerintem meg kicsinyes és primitív más ennyire jelentéktelen rád hatással nem lévő szokásait firtatni. "Szerintem aki kemény az..." ez kb ilyen mucsai paraszt virtus.
2016. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség nem inni. Az alkohol dehidratál, ha nem iszol mellé vizet, akkor hamar az asztal alá kerülsz, és a másnap is fájdalmasabb lesz, mintha minden feles után egy pohár szódát is legurítottál volna.
2016. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

csak szerinted...

idióta

2016. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Régen rossz, ha valakinek ebben nyilvánul meg a férfiasság / nőiesség :)
2016. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Egy ideig én is simán megiszom a töményeket kísérő nélkül, csak akkor előbb kicsapom magam. Kell a folyadék hogy hidratáljon. Még ha szetetem is az adott tömény ízét 3-4 feles után legalább vizet elkezdek nyakalni, mert rossz vége lenne még egy pár felessel később, meg másnap is. Régebben én is emberkedtem. Volt hogy a jagert sörrel kísértem, de már leszoktam róla. Nem éri meg az a másnap.
2016. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem hinném, hogy lányos, aki inni akar mellé valamit, az igyon. Én simán iszom mindent, koktélt sem iszom, kísérőt sem. Viszont itthon iszom, szóval ha szomjas leszek, akkor utána egy ponton iszom vizet. S nyilván szomjas leszek, szoktam.

A tömény sörrel is jó kombó, az azért már elég lightos ahhoz, hogy hidratáljon, de mindegy, mert úgysincs olyan nap, hogy ne igyak pár liter vizet s olyan sem, hogy több töményt betoljak :)


Nem érdekel, mit csinál az, aki kemény. "Kemény" fickók már elég sokszor meghaltak alkohollal kapcsolatban...

A párom szolidan csinálta, ő vodkával hígította a fekete abszintnak nevezett 80%-os cuccot, attól azért nem lesz baja az embernek, ha nem nyom le belőle túl sokat. De ez már a koktélok világa, kísérőt ő sem iszik soha.

2016. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
tehát szerinted az a kemény aki minél hamarabb bebaszik, hogy aztán hülyét cisnáljon magából? tehát a hülyéket keménynek tartod? végülis a magyar az egyik legnagyobb alkoholista nép
2016. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 egybaba ***** válasza:
100%
Ezt a lányos szokás kísérőt inni pálinkához azért öreg kovácsmesterek és öreg kőművesek előtt ne nagyon hangoztasd mert lehet lecsapnak úgy félkézzel hogy nagyon kislánynak fogod érezni magad tőle akárhogy iszod a pálinkát.
2016. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A keménységet ez határozza meg a te értelmezésed szerint. Szomorú. Még szomorúbb, hogy sajnos valószínűleg még sokan gondolják így. Ezért vagyunk az alkoholisták országa. De amúgy mondok valamit. Én ha nem iszok kísérőt, kb egy lány leiszik engem. Viszont ha lekísérem valamivel, nem volt még olyan, hogy valaki többet bírna nálam. Na akkor most ki a kemény?
2016. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Faxa gyerek vagyok, nem de? Töménnyel kísérem a töményet.

Hukk, hukk...

2016. okt. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!