Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Soha tobbe nem tudok inni...

Soha tobbe nem tudok inni alkoholt?

Figyelt kérdés

Másfél evvel ezelott hatalmasat buliztunk es eleg sokat ittam. Nyilvan alkoholmergezesem nem volt es hanyni sem hanytam, viszont elegge masnapos voltam utana. Ilyen eset mar tobbszor is volt az eletemben de sosem volt utana semmi, birtam a rovidet es minden mas italt ugyanugy.

Viszont masfel eve egyszeruen nem birom az italt. Egy cidert vagy sort siman megiszok, rosebol is szinte barmennyit, viszont a rovid italoktol azonnal hanynom kell, egyszeruen visszahanyom azon nyomban ahogy lenyelem. Ha mar annyi mennyisegu alkoholt iszok hogy megerzem, akkor is megalljt parancsol a szervezetem es nem vagyok kepes tobbet inni. Borzalmasab hanyingerem lesz.

Tehat meg szedulni se tudok az alkoholtol mert egy pohar utan hanyingerem lesz.

Ez masfel eve igy van. Lesz valtozas szerintetek?

L/22


2019. dec. 5. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Annak örülj, ha nem lesz változás, legalább elkerülöd az alkoholizmust. Persze, ha nagyon erőlteted....
2019. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Hasonló volt velem: régebben hülye fejjel brandyre ittam vodkát (egyikből se keveset), borzalmas volt mert még harmafnap is hányingerem volt. Azóza ha brandyt iszok egy kortyot is a gyomrom egyből felfordul, intolerancia alakulhatott ki. Sört bort más töményet minden gond nélkül meg tudok inni.

Tarts úgy 2hét szünetet, és utána igyál bármit csak ne rövidet.

2019. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 aparalyza ***** válasza:
91%

A rossz hírt közli Veled a MÁJAD!

Ha hányingered van az intő jel a szervezetedtől. Halgass rá, ez is a hosszú élet egyik titka!

2019. dec. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nem veszitesz sokat...
2019. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kb én is így voltam és így vagyok.

Régen a liter volt a mérték. Most csak szinte kóstolgatom és már akkor is megüt :D

Nekem 2-3 éve volt ez. Azóta is tart.

22/F

2019. dec. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gyerekek, ne szórakozzatok már, most akarok kocsmát nyitni. Lehetnétek az első vendégeim.

:)

2019. dec. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol gyakorlatilag méreg a szervezeted számára. Szó szerint.

Ne bánd egy cseppet sem, hogy jelez a tested.

Felnőttként nem menő már inni, inkább szánalomra méltó.

2019. dec. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem kb 5 éve ilyenkor volt egy csúnya pálinkázós estém. olyannyira, hogy hánytam is tőle, szörnyen másnapos voltam. alapból nem vagyok nagy ivó, 1-2 (házi)pálinka, esetleg gyümölcsös sör, gyenge fröccs, de inkább üdítő mellé, vagy más rövidből keverve, pl. vodkanarancs.

na az eset után kb. fél év telt el hogy először ittam, 1! pálinkát, és üdítőt, meg sem éreztem, de másnap hánytam tőle 1x,max 2x, fájt a gyomrom. ez így volt következőre is, meg azután is, akárhányszor pálinkát ittam. aztán nem próbálkoztam már vele. rá kb. 2 évre már ittam pálinkát anélkül hogy másnap bármi bajom lett volna tőle.


25L

2019. dec. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8as vagyok, mármint nem a pálinka mellé vodkanarancs, hanem máskor. :)
2019. dec. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Kívánom hogy maradjon életed legnagyobb problémája ez...
2019. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!