Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki 14 évesen hétvégenként berúgik?

Figyelt kérdés
Faluban élek. És itt nagyon sokan 14 évesen már járnak kocsmába, és hétvégén beszoktak rugni. Nektek mi a véleményetek erről?

2019. dec. 30. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Felnőttként is gáz... Csak annyit szabad inni amennyi jólesik, ha berúgsz az már gáz.
2019. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Vidéken mindig is ezek voltak a hobbik, mivel más szórakozás nem igen volt ezelőtt 60-70 évvel sem.

Nem ismerek olyan öregeket(asszonyokon kívül) akiknek ne lett volna egy-egy örök emlékük mondjuk borral vagy sok röviddel...

Meg úgy egyébként is inkább igyon az a 14 éves egy-két sört a héten, mint hogy olyan aktív szexuális életük legyen mint egy felnőttnek.


Az alkohol hatása kimegy, és ha nincs belőle túlzás akkor messze nem akkora tragédia, mint amikor már egy 15 éves kölyök már két valakivel is összefeküdt.


Ez az én véleményem, amikor mi voltunk ennyi idősek még volt rendes egészséges gyerekkorunk, nem a lehetőséget kerestük arra hogy vegyük rá a másikat hogy kísérjen a WC-re.....

2019. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy ez már kétséget kizáróan kezdő alkoholizmus, vagy talán már az is! Így aztán a gyerek tényleg marha sokra fogja vinni az életben, korai halál sincs kizárva májzsugorodás miatt!

De amúgy nem értem: az ilyen helyeket, ahol nem kérik el a személyit, és szemrebbenés nélkül kiszolgálnak 18 év alattiakat is, az ilyeneket sosem ellenőrzik a fogyasztóvédelmisek?! :/

2019. dec. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas
2019. dec. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy a gyerek is hülye, de a szülei még inkább, mert vagy nem tudnak róla vagy hagyják.
2019. dec. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Jezus mi az, hogy "berúgik"😂😂😂
2019. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Berúgik????
2019. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Inkább igyon 18 év alatt, mint felett. Én is úgy nőttem fel, hogy már 15-16 évesen szinte minden hétvégén megittam egy pezsgőt, meg olyan részegre ittam magam mindig, hogy elővettem a farkamat, aztán úgy sétáltam végig az utcán😂 osztálykirándulásokon 4 napig voltam részeg, de volt olyan, aki 2 hétig minden egyes nap úgy berúgott, hogy öröm volt nézni. Mégis normális ember lettem, egyetemre járok, már egyáltalán nem iszok, nem dohányzom, nem füvezek, semmi káros szenvedélyem sincs. Én mindig úgy voltam ezekkel, hogy addig izgalmas, amíg nem szabad, tehát 18 alatt. Utána abban mit lehet élvezni, hogy még akkor megveheted, ha elkérik a személyid? Nekünk már a megszerzés volt az izgalmas, hogy hogyan beszéljük rá az eladót, hogy kiadjon 3 16 évesnek 8 liter bort:D
2019. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom szép családi háttere van az ilyen gyerekeknek.Félre értés ne essék én is falusi vagyok.
2019. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!