Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megörjít minket ez lány! Mit...

Megörjít minket ez lány! Mit tehetünk hogy szoktassuk le hogy mondjuk hogy nem egészséges? Mindennap 2 energiaitalt /bomba/ iszik kivéve hétvégenként nem! Csak a suliba és a munkahelyen!

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? És te kije vagy? Anyukája, barátja?
2010. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem egészséges hétvégére is innia kéne :)


egyébként feleannyi mint a cigi úgyhogy pénztárcakímélőbb életrövidítés

2010. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer el kellene vele olvastatni, hogy mi minden van benne, s azt keresse meg a neten, hogy mi mit is jelent valójában. Hátha akkor elszörnyülködik, hogy húúú ilyen vackokat iszok?

Ha még nincs a lánynak önálló háztartása, akkor ne vegyenek neki energia italt, ha már magának veszi, akkor kössék ki, hogy minden nap csak egyet ihat meg.

Az energia ital is olyan mint a kávé. Feldob egy ideig, de kikészíti a gyomrot.

Az egészség oldaláról kellene megközelíteni.

2010. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

17éves és a maga pénzéből veszi!

Én a barátja vagyok de az anyukáját is idegesiti ezzel a rossz szokásával mert bár nem iszik más piát meg nem cigizek de ez is egy káros dolog

2010. márc. 21. 17:48
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

A "maga" pénzét gondolom a szüleitől kapja.

Jól beléjük kéne rúgni!!Kár,hogy heroinra nem adnak neki.

[link]

2010. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Mondd meg neki, hogy sárgítja a fogakat, a szénsav miatt hízlal, és hamarabb kezd ráncosodni tőle a bőre! A lányok megijednek az ilyesmitől :)
2010. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Én is iszom energia italt! Volt már olyan barom aki rám szólt a buszmegállóban, jaj ez daganatot okoz. Hadd döntsem el. Ha a pénz miatt zavar, akkor mond el neki. Amúgy a sok egészség mániástól kérdezném a csap víz egészséges?
2010. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha figyelt volna az aki rugdosodik az látta volna hogy dolgozik és nem ingyen teszi!!

Az család nem ad neki olyanra!Ha kap fizut abból veszi meg néha amikor az anyuja ad neki kajára és a kaja mellé vesz innivalót

2010. márc. 21. 18:03
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem, ha normálisan étkezik mellette, akkor nem lesz semmi baja. (És nem iszik hozzá alkoholt) Biztos stresszes időszakon megy át, sokat kell tanulnia és koncentrálnia.

Majd kinövi.

Más meg megiszik napi 3 vagy 4 kávét.

Vagy elszívja a cigiadagját.


Bomba:

Összetevők: cukor, szén-dioxid, étkezési savak (E330, E270, E334), savanyúságot szabályozó anyagok (E296, E331, E322), taurin (400mg/100ml), koffein (32mg/100ml), aroma, színezék (E150D), vitaminok (pantothen sav, B6 vitamin, biotin), nedvesítőszer (E1520)


Szerintem egy csomag chipsben vagy egy tábla csokiban is van kb ennyi "méreg".

A taurin meg úgy tudom kifejezetten jó, van aki szedi.

2010. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Én azóta nem iszom energiaitalt mióta megtudtam hogy a taurint ökörepéből készítik o_O (jó, ma már azt hiszem nem, de akkor is undorító)
2010. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!