Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Napi 1 doboz sör hosszú távon...

Napi 1 doboz sör hosszú távon alkoholizmus?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 22:05
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ha naponta kizárólag egy sört iszol, az nem alkoholizmus és semmiféle betegség nem származik belőle (akár egész életedre nézve sem!). Lelki függése sem alakul ki emiatt, mert ha megtudod állni hogy csak 1 korsóval igyál, akkor nem függsz tőle igazából! Mellesleg a sör jelenleg az Alzheimer-kór elleni egyedüli ellenszer! Az orvosok szerint, alkoholizmusról 2 liter sör , vagy 5 deci bor fölötti fogyasztásnál beszélhetünk!
2011. márc. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez nem hogy alkoholizmus, ez nagyon helyes! Napi 3-at is megmerem kockáztatni hogy megihatsz...
2011. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ha alkoholmentesből iszol hosszú távon, akkor nem az. XD Inkább egészséges…

DE! Személyes tapasztalat: Én egy ideig minden nap ittam 1 doboz alkoholost, aztán egy idő után kettővel, hárommal. Egy nap gondoltam, nem iszom meg az adagot. És mi lett az eredménye? Egy jó nagy adag elvonási tünet: Remegés, feszültség, hányás, szájszárasság, izzadás. Úgy lettem függő, hogy közben észre sem vettem, fél év alatt. Tehát, ha valaki napi rendszert csinál belőle, akkor egy idő után kialakulhat fizikai és lelki függőség is, és az már alkoholbetegség.

2012. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én szeptember óta minden este megiszom egy doboz sört. Havonta egy-két nap marad ki, akkor semmi bajom sincs. Szerintem Dreher a legjobb. :)
2014. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!