Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon gaz 1000 ft-os pezsgot...

Nagyon gaz 1000 ft-os pezsgot ajandekba adni?

Figyelt kérdés
Egy tavolabbi ismerosnek adnam, o is adott mar nekem kisebb ajandekokat, szeretnem viszonozni. Nem nagyon ertek a pezsgokhoz es vettem egy szarazat a napokban 1000 forintert, de most ahogy utanaolvastam a jo minosegu pezsgok arainak kicsit kezdek aggodni, hogy nagyon olcso, ki milyen arkategoriasat szokott adni?

2020. jan. 7. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem azért az elég gáz, pedig egyáltalán nem vagyok híve a drága ajándékoknak és a pezsgőt sem szeretem.
2020. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 koszonomhogysegitesz válasza:
65%
Egy liter hazainak sokkal jobban örülnek a férfiak, ellenkező esetben egy jó édes aszú bor inkább megfelelő ajándék egy nőnek. :)
2020. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne gáz? Azt ne mondd már, hogy a sok proli Dom Pérignont ajándékoz...
2020. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
azert erzem gaznak, mert ha rossz minosegu es nem izlik, az kellemetlen. viszont ha valami nagyon draga pezsgot veszek az szinten kellemetlen a masik felnek ha o a harmadat koltotte ram. Mondjuk vehettem volna mast is tudom, keson neztem utana :/
2020. jan. 7. 23:26
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Tudod az 1000Ft-os pezsgőnek hazudott rosszminőségű szénsavas lőré meg a dom perignon között van még egy elég széles spektrum.


1000Ft-os pezsgőt azért gáz adni, mert tudod, hogy csak és kizárólag fs minőségű lehet. Kb olyan mint lidls sört vinni házibuliba. Értem, hogy abban is van alkohol, meg nem viheti mindenki az 800Ft-os söröket, de bssza meg legalább sopronit vettél volna.

2020. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
huh, ertem. rossz otlet volt foleg igy hogy egyaltalan nem ertek az alkoholokhoz. koszonom a valaszokat. majd veszek egy jo csokoladet vagy kavet :)
2020. jan. 7. 23:51
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban az ismerősöd is "kisebb" ajándékokat adott, akkor nem annyira gáz, viszont tudni kéne, hogy azok külön-külön kb. milyen értéket képeztek, és az alapján válogatni hasonló árban! Amúgy én a sógoromnak most legutóbb karácsonyra pezsgőt vettem, BB Arany Cuvée-t, ami csak 1100 Ft volt a Spar-ban, tudja Ő is nagyjából az árkategóriáját, de abszolút nem sértődött meg, örült neki, mivel szereti az édes pezsgőt, ráadásul 11.5% abszolút nem gyenge, kétségtelen, hogy el fog fogyni, vagy talán már el is fogyott!
2020. jan. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyra kaptam egy torleyt az egyik rokontol. Fel sem merült bennem, hogy gáz lenne.

El tudok képzelni jobb ajándékot pianal, de szerintem nem gáz, amiért olcsó. Nyilván attól függ kinek veszed. Aki maga sem vesz drágább pezsit, az nem fogja gaznak érezni szerintem.

2020. jan. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
82%
Figyelj, én Moët, Martini pezsgőket fogyasztok. Nemrég kaptam egy 1000-1500 forintosat. Nem sértődtem meg érte, jó szívvel adták, anyagi helyzetük nem engedte meg a drágábbat. Amúgy meg nem ihatatlan a Törley se. Nyilván nem egy Martini Asti, de meglehet inni.
2020. jan. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
a Pezsgő 50e fölött kezdődik. addig csak alkoholos szóda kb.
2020. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!