Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok

A kérdés

Hol lehet ajándékba kapott alkoholt eladni?

Több féle, több darab, olcsóbban. Ötlet?

ápr. 19. 17:38  Privát üzenet  

A válaszok

Sima, bolti piákat kb. sehol.

Max. féláron valami kocsmárosnak, vagy sulis kölyköknek.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 19. 17:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel írok listát

# 2/6Időpont ápr. 19. 17:44 Privát üzenet
Rendes, mérgező metilalkohol átpalackozva? Mert az jöhet..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 19. 17:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bontatlan minden

# 4/6Időpont ápr. 19. 17:55 Privát üzenet
Küldheted a listát lakhelyeddel együtt.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 19. 18:21 Privát üzenet
Vaterán el lehet adni.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 19. 18:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha nem vagyok még 21 éves, de már 18 igen, vihetek ajándékba alkoholt az USA-ba?
Hol tudnék italt eladni? A férjem orvos és alkalmanként alkoholt (Becherovka, Whiskey, Napoleon konyak stb. ) kap ajándékba a betegeitől, meginni nem fogjuk. Hol tudnánk...
Ajándékba kaptam cégnél. Nem iszom alkoholt és nem látom értelmét tárolni sem. El lehet adni az interneten? Többi lent.
Hol lehetne eladni az ajandékba kapott röviditaljaim boraim? Olx. En vateran nem lehet alkoholt hirdeti, más ötlet? Pedig féláron adnám, de hol talalhatnám meg a vevoket?
Hol lehetne eladni az ajandékba kapott johny walkerem, unicumom ágyas pálinkám? Nem iszunk alkoholt bolti ár feléért gondoltam de hol aruljam? Hova menjek be?
Zalaegerszegen hol tudnék venni alkoholt úgy hogyha még nem vagyok 18. Félreértés ne essék, ajándékba lenne, de most per pillanat nem tudok meg kérni senkit, hogy vegyen nekem?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Bor, sör, röviditalok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!