Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek melyik a legjobb sör?

Szerintetek melyik a legjobb sör?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Dreher Red ale, régen a hideg komlós is finom volt, ez az új csomagolasos annyira nem.
2020. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na ez érdekes kérdés. Hangulatfüggő is.


A barna Staropramen pl. zseniális, de csak csapoltan, és hangulatfüggő (pl. délutáni vizsga utáni sörözésekhez).


Ha csak buliba menet a villamoson akarok egyet bekapni, dobozos Soproni vagy Calsberg.


Otthon meccsnézéshez üveges Soproni minden mennyiségben.


Ha bulizom, akkor nagyon változó, de akkor nem az íze a lényeg.


De a legfinomabb, amit tényleg csak az ízéért iszom, az a Triplameggy elnevezésű 12 %os Meggysör a Legenda sörfőzdében a Király utcában :)

2020. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a sima Sopronit én is nagyon szeretem.
2020. jan. 9. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy ezek a legjobbak de én boltban Sopronit veszek, főleg a meggyeset szeretem. Illetve a Kronenbourg nagyon jó még. Ebben az árkategóriában ezek a favoritok.
2020. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

HB Hofbräu München - Münchner Weisse 5.1% Búzasör

🤪

2020. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a pilzeni típusú cseh söröket szeretem a legjobban: Pilsner Urquell, Krušovice, Budweiser, Staropramen, Konrad... Szóval relatíve ilyeneket iszom a leggyakrabban, de azért közel sem jelenti azt, hogy mindig. Egy idő után ezek is unalmassá válnának, úgyhogy szeretek kísérletezni, mindenféle fajtát kipróbálni ale-től lagerig, világostól barnáig, országtól és származási helytől függetlenül.
2020. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, ez pont olyan kérdés, ami ízlés dolga, nem lehet egyértelműen megmondani! De ha már így érdekel mindenki saját véleménye, akkor az enyém: ízre a világos és a búzasör a legjobbak, de azok közül is inkább a szűrt világos a kedvencem, az az alap, amire szinte mindenki egyből gondol, ami megtestesíti a SÖR fogalmát! Kukoricadara van-e vagy nincs, nekem mindegy, én az íz teljes összhatását nézem, és a szeszfokot, mert bár csak mértékkel iszom, nem vagyok alkoholista, de 5% alatti nekem gyenge! Több is van, amit nagyon szeretek, nehéz lenne választani közülük:

Borsodi Mester

Bordodi Bivaly

Soproni 1895

Beck's

Gösser Spezial

Stella Artois

Carlsberg

Kronenbourg 1664

Leffe Blonde

Faxe 10%

Faxe Royal

Asahi

Csíki Sör

Peroni


32/F

2020. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele ahogy a 6-os válaszoló írta. Cseh sörök a nagy kedvencek, főleg a Pilsner Urquell meg a Krusovice, a markáns kesernyés ízükkel, de sok féle sört szeretek, a magyar sörök közül a Soproni 1895 meg a Dreher bak a kedvencem. Amelyikek nagyon nem jönnek be azok a 4% vagy annál gyengébb vizes hatású lagersörök. A legtöbb olcsó noname sör ilyen de az ismertebbek közt is ilyen a Lövenbrau, Hoffbrau, Aranyfácán, ezeket nem szeretem.
2020. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hordóérlelt sörök a kedvenceim. Lehetőleg 10 % felettiek, az az alattiaknak nincs túl sok ízük.
2020. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!