Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egyiptomba utazok és ajánlottá...

Gabi 51 kérdése:

Egyiptomba utazok és ajánlották, hogy a hasmars megelözésére vigyek pálinkát. A feladandó poggyászba berakhatok 1 üveggel?

Figyelt kérdés

2020. jan. 18. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
normaflore-t is vigyél biztonság kedvéért :D
2020. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Helyben lehet vásárolni antinal nevű gyógyszert.

De a pálinka is jó, mi azt ittuk és nem volt hasmenésünk. Bőröndbe bele lehetett tenni, nem volt semmi gond. Mi ásványvizet is vittünk itthonról.

2020. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Kérdez meg a repteret. Ha feladhatod, akkor javaslom, hogy nagyon alaposan csomagold be. Különben nem a hasmarsra lesz jó, hanem csak esti világításnak, lámpa helyett.


Szerintem az utazás előtt kérdezz rá a háziorvosra, hogy a pia helyett van-e esetleg oltás, ami jó volna vagy valami gyógyszer. Pl. orvosi szén.

2020. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasfogó tablettát vigyél, ne páleszt. A Lopedium nekem bejött.
2020. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyógyszert vigyél inkább. De ha ragaszkodsz a pálinkához, feladott csomagban engedik, igen.
2020. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én meghaltam Egyiptomban a hasmenéstől, egy napig nem tudtam kimozdulni miatta. Megsajnált egy srác a szállodából, egy ottani- azt hiszem törökösen főzött - kávéba belecsavart fél citromot és megitatta velem. Nagyjából 2 óra múlva kutyabajom nem volt.

Nem kell elhinni, ha nem velem történik, lehet én is kételkednék.

2020. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6

Én elhiszem.

A OTTANI a hasmenésnem nem attól van mint az ITTENI és a helyiek biztosan tudják ma az ellenszere.

2020. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A tévhittel ellentétben az alkohol nem jó gyomorproblémákra. És sajnos az itthoni gyógyszrek sem érnek sokat. Egyedül a Bolust tudom ajánlani hazaútra, a Normaflore pedig nagyon jó arra, hogy helyrerakd a bélflórádat nyaralás után. Egyébként meg a helyi gyógyszereket ajánlom, minden patikus jól ismeri a turista hasmenést, tudják, mit kell adni.
2020. jan. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

helyi gyogyszert vegyel, ott tudnak segiteni mi hasznal. viszont ha megfelelo higienes szallodaba mentek ott igy sem

lesz gond, inkabb dragabba mentunk es megusztuk, nem keszultunk kulon itallal.

2020. jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az ottani hasmenés nem az mint az itthoni széntabletta nem jó.Megnéztem egy egyiptomi csoportban Antinal tabletta+85% egy korty pálesz étkezés elött.Remélem minden rendbe lesz
2020. jan. 19. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!