Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egyiptomba utazok és ajánlottá...

Gabi 51 kérdése:

Egyiptomba utazok és ajánlották, hogy a hasmars megelözésére vigyek pálinkát. A feladandó poggyászba berakhatok 1 üveggel?

Figyelt kérdés

2020. jan. 18. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Antinal pár éve 5 font volt, most nem tudom mi az ára. Ha viszont nagyon kiüt a hasmars, akkor hotel orvost kell hívni, ő leküld 1 órás infúziót és jobban is leszel. Viszont utasbiztosítás nélkül el ne indulj, ezt pl állja.

Amúgy piát nyugodtan tehetsz a feladott csomagba, csak jól csomagold be.

2020. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én széntablettát vittem, 1 nap után helyrerakott.
2020. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
..., s reméljük haza juttok!
2020. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha az "1 üveggel" kevesebb mennyiség, mint 1 liter, és szétöntöd 1 decisnél kisebb flaskákba, akkor simán felviheted. Mi is vittünk már így pálinkát külföldre.

(A hasmarstól nem védett meg, arra ne számíts. :D )

2020. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 mindentudó99 ***** válasza:
#8 Zsíros kaja megfekszi a gyomrod és émelyeg arra jó a pálesz. Fél deci rendbeteszi álltalában. Gondolom mert az alkohol oldja zsírt azért.
2020. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!