Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem szeretem a sört, nem...

Nem szeretem a sört, nem tetszik ez a kesernyés mellék/utóíze. Ezt miért nehéz megérteni?

Figyelt kérdés
Apám meg pár ismerős akárhányszor mondom el, hogy nem szeretem, azért is következő alkalommal veszi meg ajánlgatja a sört. Én ki nem állhatom, max ha a felét megiszom egy doboznak de attól már émelygek.. A rövid dolgokat jobban szeretem, mint a pálinka, bor, vodka, stb... Tehát nem anti alkesz vagyok, csak a sör nem jön be. Ezt hogy értessem meg velük? :D
2020. márc. 29. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Mond meg,hogy mást szeretnél inni.Ennyi!
2020. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Az antialkesz sem lenne gond, söt, az nem túl jó, ha csak röviditalkat iszol, mert az a leggyorsabb út az alkoholizmus felé!

De az,, hogy nem iszol sört, végképp nem probléma, ha vesznek, akkor ne idd meg, és kész!

2020. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek iszod meg a felet is, ha nem jo? Megszolnak? Kibeszel apad a faluban? Csunyan nez rad? Nem ertem...
2020. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én se szeretem a sört, ezért borozok de csak minőségi termelői bort iszok.
2020. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Megszolnak?- Igen.

Kibeszel apad a faluban? - Város. És igen. Volt már rá példa.

Csunyan nez rad? - Igen.

Nem ertem...- Mostmár érted.

2020. márc. 29. 18:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Addig mondod nekik, hogy köszi, nem szeretem, míg meg nem értik.

Egyébként az, hogy néha-néha iszol egy fél dobozzal, őket valószínűleg arról győzi meg, hogy te tulajdonképpen szereted a sört - ezért ajánlgatja apád.

Kibeszélnek, mert nem szereted a sört? Ha ez tényleg így van, akkor ez téged érdekel? Mit mondanának vajon rólam, aki még a szagát se bírom, de úgy sem, ha más issza??? :D

2020. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Legyél határozott! Állj ki magadért! Légy férfi! Állj oda apád elé és mondjad ki határozottan és magabiztosan; "A k**va isten b**sza meg! Figyelj apám! Én őszintén szeretlek téged (muszáj ilyen érzelmi töltet hogy a fater megenyhüljön) de értsed meg hogy utálom a sört inni, mert rühellem az ízét! Nyomass nekem páleszt helyette!" Vagy valami ehhez hasonlót. Lényeg a lényeg; legyen tököd! (Szerintem apád sem ítélne el emiatt.)


Mellesleg ami a kísérőt illeti, ajánlhatom a radlert (főleg a grapefruitosat) nem is sör de nem is üdítő, nem is keserű, de nem is túl édes, kiválóan üdít és oltja a szomjat, viszont nem tudsz berúgni tőle, valamint kiválóan passzol a legtöbb rövid mellé.

2020. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én csak töményt és abból készült koktélt iszok, kutyát se érdekli, maximum az ára egy-egy koktélomnak.

Amúgy van élet a nagyüzemi Lager sörökön túl is, érdemes lehet próbálkoznod és kicsit kutakodnod, szigorúan a saját kulináris nézeteid tágítására. Szerintem akinek eddig baja volt veled annak továbbra is baja lesz ha nem álsz be a sorba, hanem kézen álsz.

2020. márc. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Érdekesnek tartom némelyik válaszolót. Miután a moderátor törölte a kommentjeit, megváltozott a hangneme.

Ez felettébb megnyugtató. :)

2020. márc. 31. 02:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Se a sört, se a bort nem szeretem. Így nézhet rám bárki bárhogy, én nem iszok. Ha annyira italoznék, akkor csinálok egy egyszerű koktélt vagy feles. Ha étterembe megyek, gyümölcslé, üdítő, vagy víz.
2020. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!