Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Részegen elbújok? =/

Részegen elbújok? =/

Figyelt kérdés

Most már lassan egy éve küzdök ezzel...amint jobban berugok elkezdek elrohangálni,elbújni...elég fiatal vagyok de nem arról van szó mint a sok hülyénél aki egy sör után elmondja hogy mien részeg..stb.És mindíg elhatározom, hogy na most megpróbálom megállni, félrészeg állapotban már sikerült is párszor, de amint öntudatomon kívül vagyok megkezdődik, és én megértem ha valakinek már olyankor az idegeire megyek akivel különben meg tök jóban vagyok.(És persze mára már olyankor önveszélyes is vagyok.Nem direkt, csak mindig történik valami)

Lécci, olyan tanácsot ne, hogy ne igyak mert azért egy buliba nem úgy működik:)

De havalakinek lenne valami használható ötlete annak örülnék^.^


2010. júl. 27. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért jó az ha önkívületi állapotig iszod magad???

Te még nagyon fiatal lehetsz.

2010. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én se szeretek a társaság közepében hányni.
2010. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
kérj orvosi segítséget, mert alkoholista vagy
2010. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak arra vigyázz nagyon,hogy hová bújsz be.
2010. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt úgy képzeljem el, hogy beiszol és egyszerre elkezdesz fel alá futkosni és elbujdosni a többiek elől pl. szekrénybe, asztal alá, fürdőkádba stb.???? ez állati lehet :)


Egy megoldás van: igyál, de csak mértékkel, egy enyhe spiccesség bőven elég ( ha már ital nélkül nem megy), de állj meg mielőtt totálra iszod magad! Ez önuralom kérdése és kész. Vagy esetleg vetesd fel videóra, hogy mekkora mar..ha vagy, amikor részeg vagy és majd szépen szégyenkezni fogsz.

2010. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a barátnőmmel mi is elbújunk meg elrohanunk, de csak azért mert menekülünk a pasik elől, akik azt a sok piát fizették:)
2010. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Bozsikrisz válasza:
92%

Szánalmas, amikor egy ember nem tudja, hogy hol a határ. És hogy csak akkor tud szórakozni, ha részeg, mint a szemét.

Én 24 éves vagyok, jártam bulizni eleget, de mindig meg tudtam tartani az emberi méltóságomat.

Milyen tanácsot vársz? Kérj orvosi segítséget. Először azért, mert alkesz vagy, da ha Te azt mondod, hogy nem vagy alkesz, akkor meg azért, mert idióta dolgokat művelsz alkohol hatására. Ilyet normális ember nem csinál, legfeljebb röhög, rókázik, de nem bújkál el.

Ez tényleg gáz, komolyan mondom.

2010. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem parti:) Mi is mennyi ökörséget megcsináltunk/csinálunk... na jó tudom ,hogy ezzel nem segítettem ,de úgy érzem nem is tudok mivel nem ismerem az egész szituációt. De szerintem próbáld magadban tudatosítani még józan állapotodban ,hogy na ezt most nem fogom csinálni.Meg akkor próbálj meg annyit inni ,hogy tudd magad kontrollálni,bár ez tudom nehéz,mert ha elkezd az ember drinkelni akkor utánna nem fog megállni.
2010. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
off: ja és erre rámondani ,hogy "alkoholista" szerintem irtó nagy hülyeség
2010. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én még soha nem ittam magam olyan részegre, hogy ne tudtam volna megállni bármit is. Mindig annyit iszom, míg jó kedve van és persze tudom, mit csinálok. Értdekes módon éha én is átbillentem a határon, de valahogy fel tudtam fogni, hogy ha többet iszok akkor baj lesz, és volt annyi eszem, hogy nem ittam tovább, csak amikor éreztem, hogy most már nem lesz gáz.


Egyszerűen nem tudom megérteni, mi a jó abban, ha valaki olyan részegre issza magát, hogy azt sem tudja, mit csinál.... Pláne rendszeresen.

2010. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!