Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Részegen elbújok? =/

Részegen elbújok? =/

Figyelt kérdés

Most már lassan egy éve küzdök ezzel...amint jobban berugok elkezdek elrohangálni,elbújni...elég fiatal vagyok de nem arról van szó mint a sok hülyénél aki egy sör után elmondja hogy mien részeg..stb.És mindíg elhatározom, hogy na most megpróbálom megállni, félrészeg állapotban már sikerült is párszor, de amint öntudatomon kívül vagyok megkezdődik, és én megértem ha valakinek már olyankor az idegeire megyek akivel különben meg tök jóban vagyok.(És persze mára már olyankor önveszélyes is vagyok.Nem direkt, csak mindig történik valami)

Lécci, olyan tanácsot ne, hogy ne igyak mert azért egy buliba nem úgy működik:)

De havalakinek lenne valami használható ötlete annak örülnék^.^


2010. júl. 27. 11:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit lehet tanácsolni, mit gondolsz? Annyit, hogy ne bújj el.
2010. júl. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Azt mondtad,hogy még fiatal vagy és ezt csinálod, akkor mit fogsz felnőtt korodba ??? fordulj orvoshoz vagy buliba alkoholmentes sört igyál.
2010. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nagy arc lehetsz :D

van rólad esetleg videófelvétel, vagy a haverok mesélték ezt el?

szívesen megnézném :D

2010. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!