Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Olyan emberek miért járnak...

Olyan emberek miért járnak kocsmába, még veszélyes késdobáló helyekre is, ahol magukban isznak, nincs társaságuk? Ugyanennyit érne az otthon piázás is

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ismerkedni
2020. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mégis olyan,mintha a társaság része lenne,igazából az is,csak nem aktívan,de mindenkiről tud mindent,mert figyeli az ottlévőket.
2020. máj. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szólj a kocsmásnak, hogy hordja ki az emberedhez kannában a piáját...


Kevesebb cekkert kell hazafele cipelni, ha mindjárt az italboltban fogyaszt.

2020. máj. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismersz senkit se, akkor se vagy egyedül. A kocsmábajáróknak (nekem is) általában van tőrzshelye, van ismeretség, ha mással nem a pultossal váltok pár szót.
2020. máj. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Alkoholista kocsmatöltelékek között mindenféle embert találsz, horoszkóp és szakma szerinti bontásban is. Olyat is, aki magában iszik. Ez ilyen sport.
2020. máj. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: Ugyanúgy, mint egy cukrászdában, étteremben, vagy akár egy vegyesboltban is.
2020. máj. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
cukrászdában még sosem találkoztam agresszív balhés alakkal :D
2020. máj. 3. 11:01
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Nem vagyok rá büszke, de több, mint húsz éve járok napi szinten ugyanabba a kocsmába, ott még én se (EGYSZER sem!), nívós étteremben viszont már igen!
2020. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szeretik nézni a műsört. Én nem, és ezért iszok otthon, ott biztonság van :D
2020. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"ugyanennyit érne az otthon piázás is" Na ez az a mondat, amiről biztosan látszik, hogy te nem jársz kocsmába.
2020. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!