Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miert ejtik az IPA sort...

Miert ejtik az IPA sort magyarul ahelyett, hogy rendesen angolul ejtenek? Annyira ciki!

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 12:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Miért ejtik angolul Budapestet "Bjudapeszt"-nek?
2020. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%

Át lehet állítani a billentyűzet kiosztást, csak akkor tudni kell fejből, melyik billentyű hol helyezkedik el a magyar kiosztásnál, vakon gépelés hasznos dolog.


Egyébként mi is megkövetelhetnénk a külföldiektől, hogy a magyar szavakat, kifejezéseket, neveket, településneveket, országunk nevét... stb. magyarul használják ennyi erővel. Szóval Magyarországot mondjanak, ne Hungary-t meg Ungarn-t, stb... ;-)

2020. máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
Hagyjátok a kérdezőt, ő ennyire internesönel már. Valahogy olyannak képzelem el, aki indokolatlanul külföldi word-öket használ a magyar szövegbe betűzdelve, you know, mert az olyan cool-nak számít. :DD
2020. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
A bena kotekedest te kezdted el azzal, hogy a kerdestol elterve egy informatikai temaval kapcsolatban irogattal nagyon okos🙂 Olvasni meg mindig nem tudsz. Kotekedeshez ket ember kell, mint mondtam en nagyon raerak 🙂😘
2020. máj. 14. 12:49
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
Mivel én már csak a te kötekedésedre válaszoltam, ezzel megint csúnyán mellélőttél.
2020. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
En egy kerdest tettem fel nagyon okos, te meg tok masra valaszoltal 🙂😘
2020. máj. 14. 13:18
 17/24 anonim ***** válasza:
79%
Eredetileg a kérdésre válaszoltam. Aztán miután itt több kommentelővel is nekiálltál kötekedni, gondoltam szólok hogy ezzel semmi mást nem érsz azon kívül hogy önmagadat tetteted irtózatosan butának. De végülis a te dolgod...
2020. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mit kell ezt tovább ragozni, ki lett tárgyalva szerintem már minden szempontbol.
2020. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
szerinted te mennyivel vagy ertelmesebb, hogy itt veszekszel velem?
2020. máj. 15. 04:45
 20/24 anonim ***** válasza:
82%
Meddig tudjátok még húzni ezt az elmés vitát a semmiről? :D
2020. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!