Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tullamore Dew vagy Bushmills...

Tullamore Dew vagy Bushmills Whiskey ?

Figyelt kérdés
Ki melyiket szereti ? Nagyából azonos kategória nem ? Melyiket vennétek ?

2020. máj. 24. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Bushmills jobban ízlik, lágyabb és jobb az íze. Bushmillsből a white label-en kívül mindegyik finom, a Black bush egy tökéletes választás szerintem.
2020. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban lágyabb valamivel a bushmills,viszont ha nem vagy egy nagy tapasztalt,kifinomult ízérzékkel rendelkező whiskey fogyasztó,értsd"átlagos fogyasztó vagy" mint mondjuk én,akkor nem lesz nagy különbség jelleg tekintetében ír és ír whiskey között,ahogyan skót és skót között sem...Ergó ha egy olcsóbb skót nem jön be,akkor valszeg egy drágább sem fog,max egy jelentősen drágább,legalábbis nálam így volt,egy hangyabokányit jobb volt a vörös johnie-nál aZ extra old chivas amit kóstoltam,de az sem ízlett,mert habár drágább,abszolút ott a tipikus skót jelleg amitől én speciel hányok.
2020. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Phoney ***** válasza:
100%

ma 19:03

14 ezerért egy Chivas extra oldot választani "jó skót whisky" címén, az sajnos tévedés. Én a legtöbb skót whiskyt utálom 10e alatt, de fölötte vannak azért sok szép dolog van.

Nem kizárt, hogy te tényleg (majdnem) minden skót whiskyt utálsz, de mára a szar és a jó skót whisky eléggé két külön világgá vált, szóval a legtöbb embernél az olcsó scotch utálata nem azt fogja jelenteni, hogy nem szereti a skót whiskyt.


Az ír whiskykre visszatérve, ezek az ír alapblendek kb. olyanok, mintha egy jobb ír whiskyt vodkával hígítottak volna. (Némileg sarkítva, tényleg így is készülnek.) Kár pénzt kidobni egy alap Busmillshre, mikor alig drágábban ott van a Bushmills Black Bush.

2020. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na és ha már Ír whiskey,a kilbeggan-rol mi a véleményed,Phoney?

Így a Tullamore-hoz meg a Bushmills Black bush-hoz képest?

(Már ha próbáltad)

2020. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:
100%

tegnap 22:28

Nem kóstoltam, de ezek a 6e Ft körüli ír alapkiadások eléggé egy kaptafára készülnek, szóval ne számíts nagy különbségekre se élvezeti értékben, se stílusban.

2020. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!