Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az Argus sör igénytelen?...

Az Argus sör igénytelen? Mármint aki azt szereti/issza?

Figyelt kérdés
Argus sör = Lidl sajátmárkás söre

2020. máj. 27. 18:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

10/10

Az Argus Maesticben biztos,hogy nincs kukorica.Itt van előttem egy nemrég vásárolt doboz és nem szerepel az összetevők között...

2020. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem rossz sör
2020. máj. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Trevor. ***** válasza:
100%

Még pár éve volt üveges Maestic és Gold, előbbi keserűbb, utóbbi édeskés ízzel. Mindkettőt imádtam, 200Ft-ért vert mindent 250Ft-ig kb. (akkoriban még nem volt vagy csak épp megjelenőfélben Soproni IPA és társai).


Sajnos már csak dobozos van, ahogy előttem írták, a zöld Gold az egyetlen okés. A simát annyira lerontották, hogy már nem veszem. Olcsó, de annyit is ér. Adók, infláció és emelkedő fizetések miatt vagy drágul a sör, vagy marad az ára de akkor meg a minőség csökken. A Lidl az utóbbit választotta.


Nem gondolok semmit arról, aki szereti az Argust, én is megiszom, de magamtól nem vennék (max Goldot).

2020. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én egyszer vettem zöld dobozosat, de nekem nagyon nem ízlett :( Én a pirosat szeretem a legjobban egyébként. Köszi a sok eddigi választ! :)
2020. máj. 29. 09:51
 15/18 anonim ***** válasza:
Kérdező te lehet hogy a pasztőrözetlent ittad. Annak van teljesen zöld doboza. A Maestic az zöld és arany színű. Szerintem jelenleg az a legjobb az összes Argus közül, de emlékszem én is még az üveges Argus goldra amit írtak 6%-os volt de mégis kellemes és nem volt drágább mont egy Soproni, meg Maesticből is vapóban régen üveges volt de abból a mai dobozos is tök jó és alig van 200 felett, akciósan meg szokott ilyen 170-ért lenni annyiért nagyon megéri. Nem tudom milyen az ízlésed sör terén, én a jó markáns keserű söröket szeretem, és a legtöbb Cseh sör ilyen, így az Argus Maestic is.
2020. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen, a teljesen zöld dobozos volt ami nem ízlett. Akkor amit írsz, mindenképp kipróbálom, én is a keserű söröket szeretem!:)
2020. máj. 30. 22:32
 17/18 anonim ***** válasza:

Azt hogy igénytelen nem erre mondanám, hanem a 2literes flakonos sörökre.

Az Argus (és a kínálat) is folyamatosan változik, voltak jó évei, ma már nem olyan a minősége mint korábban.

Olyan hogy Argus sörgyár nem létezik, innen-onnan vesznek különböző söröket amit beillesztenek a piaci kínálatba (Argus néven árulva).

Azt kell figyelni; hol gyártották és van-e benne kukorica.

2020. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A fekete dobozosat imádom! Az a legerősebb.
2020. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!