Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen érzés részegnek lenni?

Milyen érzés részegnek lenni?

Figyelt kérdés

Milyen a gondolkodásod?

Hogy tudod kontrollálni magad?

Milyen?


xd


2020. jún. 21. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Mámorító.
2020. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Annak is vannak fokozatai, melyikre gondolsz? Megvolt mind :-)
2020. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Nemtudom mert nem emlékszem
2020. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tabbouleh ***** válasza:
100%
Vicces 😂
2020. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Jó érzés. Ha nem lenne jó, nem csinálnám.
2020. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó. Nem tudok koncentrálni rendesen semmire, és fáradt vagyok. Olyan, mintha 1 napja nem aludtam volna.
2020. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Jó,próbáld ki.
2020. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, hogy nagy gondolataim vannak, közben látod, hogy lótúró, amit írtam. :)
2020. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó érzés, én mindent elkezdek nagyon jónak látni, viccesnek, nagy lesz az önbizalmam, optimistán gondolok a jövőmre, minden olyan egyszerűnek és megvalósíthatónak tűnik a jeleben és a jövőben egyaránt, mindenféle gondolatom támad, amiket szeretnék megosztani másokkal, de egy bizonyos mennyiség után azt is érzem, hogy smárolnék bárkivel :'D

A megvalósíthatóság-érzést nem úgy kell érteni, mint a drogosoknál mondjuk, hogy azt hiszi, tud repülni és kiugrik az ablakon... Hanem hogy pl én elég parás vagyok, józanon zokogva rettegnék, hogy fel kell szállnom tök egyedül egy éjszakai járatra, ittasan pedig baromira menőnek érzem magam :D (Az persze még menőbb, ha nem egyedül megyek ;) )

Nagyon részegnek lenni meg olyan, hogy nem tud az ember egyenesen menni, mindennek nekimegyek, botladozok, közben meg össze-vissza beszélek minden hülyeséget, legtöbbször az van, hogy van valami "remek" véleményem valamiről, és azt állandóan elmondom, csak más szavakkal megfogalmazva, állítólag tök hangosan, és akkor mondják mások, hogy jóvanmá értettük :D

2020. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig jó, aztán utána nagyon nem jó. :D
2020. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!