Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi tortenik ha 95 szazalekos...

Mi tortenik ha 95 szazalekos alkoholt fogyasztunk?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 00:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy egy fiatal lany belehalt es az anyja az alkoholgyartot hibaztatja. Kerdes mennyit lehet meginni belole buntetlenul.
2020. júl. 8. 00:42
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem részben megválaszolja a kérdésed, érdekes cikk.:


[link]

2020. júl. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 Miért ne lehetne több pohárral meginni ezekből. Kétszer két abszinttal kezdtem Pesten a szombat éjszakát.

Jó. Negyedóra alatt elfogyasztva, egy 0.7-es 37.5% Vodkától én is berugok.

2020. júl. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Minek neked 95% alkoholt inni?

Igyál 45%-os házipálinkát ha be akarsz rúgni gyorsan, bőven filmszakadásod tőle egész este már olyan 2dl körül

2020. júl. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Phoney ***** válasza:
100%

Mindent erősen irritálhat, amin a gyomrodig végigmegy, illetve ha nem számolsz az alkoholtartalmával, akkor jobban berúghatsz, mint akartál. Belehalni leginkább akkor lehet, ha elfelejtik, hogy egy feles az "kettő". Bármilyen töményszesztől meg lehet halni, ha elég szaporán iszod.


Amúgy semmi értelme töményen meginni, mazochista szórakozás.

2020. júl. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam 96-os alkohollal, és ki akartam próbálni, hogy a számba veszem, kifújom, és meggyújtom. :D Az eszem már akkor is megvolt hozzá! XD

Tényleg meg lehet gyújtani, de mondjuk 3 másodpercig volt a számban, szétmarta az egész szájüreget, a nyelvemet, az ajkamat...

Nem fájt, csak teljesen "simára" marta, elég hülye érzés volt. Úgyhogy nem játék!

2020. júl. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Jó. Negyedóra alatt elfogyasztva, egy 0.7L-es 37.5% Vodkától én is berugok.*


Lehet van olyan, aki két deci pálinkától berúg.

2020. júl. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer kóstoltam 96%-os alkoholt.Borzasztó.Teljességgel élvezhetetlen.Mar,éget.Szerintem ilyent meg abszintot tisztán csak az fogyaszt rendszeresen akinek minden mindegy már.Vagy ezzel akar kitűnni.
2020. júl. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

#8 Abszint íze csak tisztán jó.

Jó az csak ~80%-os.

2020. júl. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Phoney ***** válasza:
86%

ma 07:56

Az abszint íze jeges vízzel hígítva jó, erre találták ki, a maga idejében még az alkoholisták nagy része is felhígítva itta. Ha egy abszint töményen jobb, akkor az nem igazi abszint vagy rossz abszint.

2020. júl. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!