Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen sört vegyünk nyaralásra?

Milyen sört vegyünk nyaralásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Haveri társaságunkkal megyünk lassan nyaralni, ilyenkor mindig veszünk természetesen pár kartom sört. De sajnos nem tud közös nevezőre jutni. Olyan sört keresünk ami igazából nem telít annyira, mint például egy barna kruso amiből megiszol hármat és elég is volt. Tudnátok valami "könnyű" és finom söröket ajánlani?

2020. júl. 11. 13:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Karton*, nem tudunk*. Sorry az elgépelésekért :-D
2020. júl. 11. 13:17
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha több karton sört vesztek, akkor miért kell egy fajtának lennie? Lehet kartononként más, és akkor mindenkinek jut a kedvére való.
2020. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A cseh sörök nagyon jók.
2020. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen azt olvastam, hogy nyalásra.


Szerintem is többféle sört vegyetek.

2020. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Hacsak nem valami lakatlan szigetre mentek satorozni, biztosan lesz a kornyeken kocsma is es kisbolt is ... minek a sort cipelni kartonszam?
2020. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy csak a Krusovice, vagy minden barna sör eltelít-e, de én például csak világosakat iszom, viszont abból is minimum 5%-osakat, mert az alatt nekem gyenge, nem tudom hogy a szeszfok összefüggésben van-e a telítettséggel? :/ Nekem is több kedvencem van, amit ajánlani tudok, abból a hétköznapibb fajták:

Borsodi Mester

Borsodi Bivaly

Soproni 1895

Beck's

Gösser

Zipfer

Stella Artois

Carlsberg

Kronenbourg 1664

2020. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Szalon

Pécsi Prémium lager

Pécsi Prémium pils

Borsodi Hoppy.

Budweiser Budvar

Pilsner Urquell

Rychtar

Argus Maestic

---------------------------

Vagy végső esetben ott a Heineken.Bár az számomra annyira jellegtelen,íztelen,hogy nem is érzem sörnek.Viszont éppen ezért nagy eséllyel szinte bárki meg tudja inni.

2020. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Telíteni minden sör telít, de a Krusovice jó vonal. Nekem a cseh sörök a kedvenceim főleg a Pilsner Urquell meg a Krusovice de a Staropramen, Budweiser, Kozel, Rychtar, Argus Majestic is mind jó.
2020. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha hűtő nem lesz, akkor azért kóstoljátok meg a kiválasztottakat melegen :D
2020. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!