Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van itt olyan aki naponta...

Van itt olyan aki naponta pezsgozik?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
van
2020. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es az mennyit iszik? Ez luxusnak szamit?
2020. júl. 21. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Luxusnak számít-e?

Hát, nem mindegy, hogy Dom Perignon Methuselah-t, vagy egy oárezer forintos Törley-t iszik-e, ahogy az sem, hogy mennyi idő alatt fogy el az üveg.

2020. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer megittam egy üveg Dom Perignont

Egyébként életem legrosszabb szilvesztere volt de nem a pezsgővel volt a baj hanem nem volt más megoldás, úgyhogy ott ültem a lakásban és megittam az egészet egyedül, miközben kinn durrogtak a tüzijátékok

Drága pezsgő ide vagy oda, belémégett egy életre az az elba.szott szilveszter (Ráadásul pont 1999-ből mentünk át 2000-be)

2020. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem, mert egyszer annyi pezsgőt ittam, hogy azóta hányingerem van a szagàtól is.
2020. júl. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4 es hu egyedul maganyosan sose jo foleg szilveszterkor, de ha meg pezsgo se lett volna megrosszabb lett volna talan nem?

5os:hat sunyi egy pia az biztos nem szabad tulzasba vinni

2020. júl. 23. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!