Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Buliban mit illik inni egy nőnek?

Buliban mit illik inni egy nőnek?

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy milyen alkoholt? ha barátokkal vagyunk és ha rokonokkal. mert anyósomék előtt ittam már pálinkát de sört is. gáz? persze nem rugtam be meg ilyenek, csak jól esett. van aki ezt elítéli, ha egy nő hétvégén a családdal vagy otthon munka közben megiszik egész nap pár pohár sört vagy ilyesmit? 27/N
2010. aug. 3. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
ez hülyeség:) Azt igyál, amit szeretsz és ameddig jól esik,értem ezalatt h úgysem elszel seggrészeg,ha tudod a mértéket:) barátom szülei nagy borozók meg pálinkások(nem oylan szinten h be vannak mindig, egyáltalán nem erről van szó, csak termelik) a családi ebédeknél meg ilyen nagy banzájoknál kötelező:)
2010. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a mennyiség a lényeg, nem az, hogy mit iszol és hogyan. Bár a pálinkát meg a sört egyesek lehet, nem tartják nőies italnak, de ha meg megkínálnak és visszautasítod, az is gáz. Mostanában már szerintem nincs ilyen, hogy nem "női ital".
2010. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy laza koktélt vagy pezsgőt.
2010. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én pl. sörözni szoktam. És nő vagyok! Nyilván nem üvegből, meg dobozból iszom, de megiszom, mert nagyon szeretem. Szeretem én a pezsgőt is, de másnap már egy pohártól is úgy fáj a fejem, hogy csak ritkán iszom, ha van türelmem kikavarni a szénsavat belőle. Tényleg nincs már ilyen, hogy nő ital. Ki mi szeret, azt iszik. Láttam én már pasit is krémlikőrt inni.:) Hát ha egyszer az ízlik neki. És jól írta valaki, a mennyiségen van a lényeg. Mi pl. a férjemmel heti 2-3szor este megiszunk egy üveg sört. Amikor már végeztünk az otthoni melóval, kibontunk egy üveg sört, és kiülünk a teraszra lazítani. Akár hétköznap is. Nem berúgunk, csak iszunk egy pohárral.
2010. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit szeretsz. Én sörös vagyok, kényes is a minőségre, és jégeres. Semmi mást nem iszom, a pezsgőtől és egyéb édes női lónyálaktól hányni tudnék. Soha semmi pénzért nem innék olyat.
2010. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nőknek likőrt illik inni, de én azt utálom. Mondjuk én minden piát utálok :D Ha mégis iszok valamit, az pálinka, vagy valami tömény.
2010. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha mértékkel és módjával iszod, mindegy. Lehet akár pálinkát is, ha jólesik. Láttam régebben bulikban matt részeg lányokat, akik üvegből nyakalták a sört. Na, akkor kicsit átértékeltem az életemet :-) De ha normális keretek közt, mértékkel, pohárból iszod kultúrált módon, nem elitélendő.
2010. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy nőnek buliban fütyülőst illik inni maximum 1 dlel és rá vagy egy barackos vagy egy epres cappyt
2010. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja meg Don Perignon pezsgőt,de csak abban az esetben ha vannak rá százezreid a (legolcsóbb egyben legfiatalabb fajtából 7deci 47 ezer forint) 14:45 voltam
2010. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére már nincs ilyen, hogy "illik", ha lenne, az se érdekelne. Ha rokon gondolja így, akkor se. Nem fogok azért olyat és úgy inni, mert ezt várja el valaki. Koktélt még életemben nem ittam..

Sör (dobozból, üvegből is, ha úgy hozza a helyzet), jófajta vörös borocska és pálinka fut.

Egyedül az a ciki, ha mattrészegre iszod magad, de ez egy fiúnál is zavaró ugyanúgy.

2010. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!