Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek gáz, ha egy nő...

Szerintetek gáz, ha egy nő szereti a barna sört? (persze nem állandóan azt inni, csak ha már iszik akkor ezt választja, és nem a limonádés söröket)

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 19:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. a barnasör nagyon finom, csak az a baj, hogy hízlal :))
2011. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Az én barátnőm is szereti a sört. Bár szerencsémre csak alkalmanként és maximum 1-2 db iszik, így a többi megmarad nekem :)
2011. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsétek már el ez a gáz-e, ha a nő ilyen, olyan kaját, italt szeret? Ebbe nincs olyan, hogy ne szeretne valamit, mert nő.
2011. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
!!
2011. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
:) én sem gyakorta iszom, csak nagyon ritkán ... azért merült fel bennem a dolog, mert sokszor még a fiúk sem szeretik, nem hogy a nők x)
2011. nov. 5. 19:19
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem gáz !!! Én is szeretem !!! Egy jó kaja mellé jól esik !!! A nyári melegről meg ne is beszéljünk !!

Az lenne a gáz hanem vállalnád be és más akarnál lenni mint aki vagy !!

Az ,hogy más mit gondol ne foglalkoz vele !!!

lehet,hogy megszól,aztán ki tudja,hogy otthon zugiba mit gurit le..

2011. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem, vagy ha igen, akkor sokan vagyunk gázak. Én a dréhert szeretem meg a narancsos-almás sört. annyi, hogy azért ne üvegböl idd, szotyit köpködve
2011. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel az is lehetne gáz, ha szereted a pacalt -.-'

Üvegből miért ne ihatna? -.-'

2011. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem nagyon érdekel mit szólnak :), az íz miatt iszom a piát, nem a lerészegedés miatt :) ... ez amolyan közvéleménykutatás xD :) ... am azt bírom mikor lehúzzák pl. a hubit és fintorognak, mert utálják, de isszák, hogy berúgjanak -.-" (a fiúk is ). Én csak néhány kortyot iszok, de azt is csak az íze és a koccintás miatt.
2011. nov. 5. 19:29
 10/22 A kérdező kommentje:
a szotyi az olyan Mulderes az x-aktákból xD
2011. nov. 5. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!