Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Be szeretnék rúgni. Milyen...

Be szeretnék rúgni. Milyen tippjeitek vannak? Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 20:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Mivel alapozzak?
2020. aug. 18. 21:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
alapozóval
2020. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miért?
2020. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mért ne?
2020. aug. 18. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyál
2020. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minek akarsz berúgni,gondolj a másnapra.
2020. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elsőre csak sört, cidert esetleg bort igyál, de ne keverd.

Ne éhgyomorra igyál, lehetőleg valami zsíros kaját egyél előtte.

Ne egyszerre igyál sokat, ha megiszol valamit, tarts egy félórás szünetet, meglátod, milyen hatással van rád, és ez alapján lehet eldönteni, hogy kell e még innod.

Minden pohár/doboz után igyál meg egy pohár vizet, plusz lefekvés előtt, ez segít elkerüli a másnaposságot.

2020. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előtte tényleg valami zsírosat egyél,vagy pedig valami hot-dog/ szendvics kaliberü dolgot,vagy egy tál tésztát, ezek szépen feltudják szívni. Sajnos azt mindenki maga tudja kitapasztalni,hogy mire hogyan reagál. Én tudom magamról,hogy meg soha nem hánytam piától,akárhogyan is kevertem,de nem ez a nagy átlag. Szerintem 5-10 perces időközönként igyál lehetőleg 1 vagy max 2 fajta rövidet (kb. 4-5 öt) és utána kezd el borozni vagy sörözni. Nyilván nem tudom hogy erre hogyan reagál más szervezete, de nekem ilyenek voltak a legkellemesebb bebaszásaim.
2020. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem nagyon ittál, és most elöször akarsz "berúgni" akkor készülj fel hogy másnap és még harmad nap is rosszúl leszel:)


Valami édeset igyál azzal gyorsan be fogsz baszcsizni, ugy hogy közben nem érzed majd hogy rossz lenen az ízze....


Pl wermutt, vagy valami likőr.


Garantált lesz a másnapi macskajaj:)

2020. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!