Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit hogy kell inni?Alkoholokat...

Mit hogy kell inni?Alkoholokat whiskey, vodka, pálinka.🤷‍♂️

Figyelt kérdés

Nahello.Most megyek először ugy buliba hogy befogok rugni.

Nem voltam még berúgva. Nem is tudom hogy kell. Segitenének mit hogy kell? Pl.poharak,vodkákat hogy kell inni, és ilyenek hogy élvezzem. Szoval praktikákat.

Kisérőt mikor kell inni,hogy kell inni,egyek e előtte?.

Baráti társasággal bérlünk egy helyet.


Köszi a segitséget, mindenkinek.


16f



2020. aug. 19. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
16 évesen minek kell beb*sznod?
2020. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Egyél előtte mindenképp, ha hosszú a buli akkor akár közben is ha van lehetőség. Igyál sok vizet, hogy ne legyél rosszul és a másnapot is bírd ki. És ne egyszerre akarj sokat inni, hanem mondjuk fél óránként egy feles, mert így érezni fogod ha már elég jól vagy és időben meg tudsz állni. Azt meg hogy mit hogy kell inni azt látni fogod, ihatsz simán shotokat/feleseket, vagy be is lehet valami üdítővel keverni a whiskeyt vagy vodkát. Ahogy neked jólesik. Ha tanácstalan vagy akkor csak igyál azt amit a többiek, úgysem egyedül szokás egy bulin iszogatni.
2020. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell inni ami ízlik, minél kevesebb félét. Ha magadnál vagy igyál vizet is, ha más nem a buli végén egy 2 pohárral másnap majd megköszöni a szervezeted. Óvatosan kis adagokat és várjál ne igyál meg egyszerre sokat mert jajj 5 már eltelt és semmi hagyj neki időt. Egyél sokat de ne legyél tele mert könnyen visszajöhet.

Élvezzétek jól magatokat de csak óvatosan aki hányna itassatok vele vizet apránként.

Ennyi talán elég, saját tapasztalat ígyis-úgyis lesz.

2020. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
50%

Lehetőleg ne egyél előtte vagy fél napig, és ne b*ziskodj kisérővel sem.

De ha tényleges válaszra van szükséged akkor azt mondom ne azt tervezd, hogy be fogsz rúgni, hanem csak igyál annyit ami kellemes. Tudom úgy se fogod megállni és úgyis rosszul leszel. De ha már úgyis ez lesz itt van pár tipp:

Egyszerre ne igyál sokat, inkább várd meg kicsit mi a hatás, mivel nem vagy hozzászokva úgy hamar megérzed majd.

Igyál közben sok vizet, ez segít kicsit higítani és holnap is hálás leszel érte magadnak.

Ne éhgyomorra told, és közben is egyél, legalább valami nasit


Szüleid amúgy támogatják ezt?

2020. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Egyes: azért mert barátokkal kellemesen, kultúráltan berúgni igen is jó és egy 16 éves LEHET hozzá elég érett.
2020. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ird majd meg milyen volt... Már ha fogsz rá emlékezni😂
2020. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
jovohét kedden lesz
2020. aug. 19. 21:18
 8/19 anonim válasza:
51%
# 5ös, ezt nem 16 évesen kell. Más kellemesen iszogatni és előre elhatározni, hogy be fogsz b*szni
2020. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi srácok a segítséget 💪
2020. aug. 19. 21:18
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék berúgni de annyit inni amennyit kellemes nekem. Nem tudom hogy birom az alkoholt. 🤷‍♂️
2020. aug. 19. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!