Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit hogy kell inni?Alkoholokat...

Mit hogy kell inni?Alkoholokat whiskey, vodka, pálinka.🤷‍♂️

Figyelt kérdés

Nahello.Most megyek először ugy buliba hogy befogok rugni.

Nem voltam még berúgva. Nem is tudom hogy kell. Segitenének mit hogy kell? Pl.poharak,vodkákat hogy kell inni, és ilyenek hogy élvezzem. Szoval praktikákat.

Kisérőt mikor kell inni,hogy kell inni,egyek e előtte?.

Baráti társasággal bérlünk egy helyet.


Köszi a segitséget, mindenkinek.


16f



2020. aug. 19. 20:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Én a helyedben a buli előtt otthon kipróbálnám, hogy hat rám..
2020. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a berúgásért mész (mint ahogy írtad is), akkor nem szükséges semmilyen tanácsadás. Ami eléd kerül, azt lehúzod és nagyon gyorsan elkövetkezik a vágyott részegség.
2020. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%
Inkább készülj a sulira.
2020. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Berugással kezdeni nem jó, ha csak nincs a véredben a függőség, akkor kár lenne egy traumával indítani. Nyugodtan hagyjál ki 1-2 kört ha a többiek túl gyorsan akarják tolni a következőt, versenyivásra se menj perceként. Nem éri meg egy poén végett hányni és kiütni magad. Az este végefelé egyre gyorsabban szoktak pörögni az adagok, ekkor szoktak a "balesetek" bekövetkezni.
2020. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne keverd a piákat, mert csúnya rókázás lesz belőle!
2020. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sajna a véremben benne van az ivaszat.Családba sokmindenki részeges sajna,tul tolják...
2020. aug. 19. 23:22
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy félét igyál,és én a vodkát javaslom ha mindenképp a berugás a cél,mivel annak van a legsemlegesebb íze és üdítővel tudod keverni vagy kísérni,a legkönnyebben nyelhető pia fajta a fehér rum mellett,fontos hogy sok folyadékot igyál és akármennyire kínálják NE KEVERD mert brutálisan rosszul leszel másnap,a többi ital (aminek íze is van) azokat én inkább iszogatásra hagynám nem beb@szásra,mert itt a hatás a lényeg nem az ital íze és aromája...
2020. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
29%
16 évesen inkább készülj a sulira...
2020. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyél előtte/közben. Ami a legfontosabb, hogy ha rövidezel, akkor minimum 10-15 percet várj mielőtt lehúzod a következőt, mert lehet, hogy nem érzed, hogy megittad, aztán fél óra múlva egyszerre megcsap. Ez pl. velem pont 16 évesen történt meg és hánytam is, meg úgy egyáltalán nem igazán voltam jól.

Inkább igyál kevesebbet még az elején és ne rúgj be, amíg nem tudod a határaidat, mint hogy egyből behánysz.

2020. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!