Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mindjárt 16 éves leszek és...

Mindjárt 16 éves leszek és még életemben nem ittam semmi alkoholosat csak redbullt szerintetek gaz vagy normalis?

Figyelt kérdés
tudom hogy hulyen hangzik :(
2020. aug. 26. 05:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
50%

A redbull az tényleg gáz, ártalmas.

Nem ittál még alkoholt, az nem baj.

Viszont ha nem akarsz az első bulin hányós részeg lenni, vegyél egy üveg bort, és pár nap alatt esténként egy pohárral igyál meg, hogy szokjad.

Fehérbort vegyél, azok gyengébbek.

2020. aug. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Az lenne a normális ha a 16 évesek még nem nagyon innának alkoholt, de sajnos a mai ferde társadalomban kevés a normális kamasz.
2020. aug. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Örülök hogy vannak még ilyen emberek!:) Nem maradtál le semmiről az biztos.
2020. aug. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Én 19 voltam mikor először ittam. Most se érzem úgy hogy lemaradtam valamiről.

Az energiaitalt hanyagold inkább. Két ismerősöm is elég komoly problémákkal küzdött miatta.

Nem azt mondom hogy soha semmilyen körülmények között...de inkább igyál egy jó kávét

2020. aug. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Travis83 ***** válasza:
53%
Én is először 19 évesen ittam alkoholt. Nemhogy semmiről nem maradtam le, de úgy vélem még így is elsiettem. Energiaitalt pedig tényleg hanyagold. Inkább egy jó citromos teát igyál helyette. Finom is és jót is tesz.
2020. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nincs ebben semmi.
2020. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek az ertelmes valaszokat. Ez a kerdesz azert irtam mert volt egy beszelgetesem nalam fiatalabal es mondta hogy szokot ini alkoholt es furan ereztem magam. :O
2020. aug. 26. 08:22
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Tulajdonképpen semmi bajod nem lesz attól, ha kihagyod az eszetlen ivás korszakát. A Red Bull, meg minden energiaital gyerekkorban kifejezetten káros, az gáz.

Kíváncsi lennék, lehet-e úgy kezdeni az alkohollal való ismerkedést, hogy valaki kihagyja a pancsolt sz@rokat, és egyből jó minőségű borokkal kezd pl.

2020. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem gáz. Egyáltalán nem gáz. Egy kissé fura, de csak abból a szempontból, hogy pl. amikor már nem voltam annyira kicsi, akkor engem pl. már alkalmakkor néha a szüleim megkínáltak egy kis alkohollal. Szóval szerintem az, hogy nem iszol össze-vissza mindent, nem iszod magad részegedésig, az okés, az kéne, hogy normális legyen. Az viszont egy picit fura, hogy sosem ittál egy cseppet sem. De nem gáz, dehogy. Nem is kell inni. :D Viszont a Redbull szerintem rohadtul túl van árazva, és szerintem nincs is jó íze, jobban megéri más akkor már. :D
2020. aug. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
miylen mai társadalomban? ez mindig is így volt.
2020. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!