Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudtok írni nekem olyan...

Tudtok írni nekem olyan recepteket, amik egyszerűek, és akár egy 16 éves lány is el tudja készíteni?

Figyelt kérdés
Meg akarom lepni anyukámat azzal, hogy holnap én főzök helyette, és ő tudjon kicsit pihenni :)

2020. ápr. 30. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Gyümölcs leves, Bolognai spagetti (nálunk ez lesz a menü, én főzök, mert anyunak kiment a válla és nem egy kézzel nem tud főzni) 17l


Még jó ötlet lehet egy pörkölt, az is egyszerű, vagy paprikás krumpli, esetleg rakott krumpli, vagy vadas pl.


Attól függ mi van otthon raktáron vagy mennyi pénzt tudsz a fozesre szánni

2020. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van otthon?
2020. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Brokkoli krémleves

Hagymát dinsztelsz, felöntöd vízzel és beledobod a rózsákra szedett brokkolit meg sok sok apritott fokhagymát. Sózod borsozod. Ha megfőtt a brokkoli akkor össze kell turmixolni. Önteni bele tejszínt és felforralni.

Citromos-fokhagymás csirke

1 citom levét, 1 gerezd fokhagymát, sót, borsot, kakukkfüvet és kis olajat összekeversz. Csirkemellet megsózod és bele teszed a citromos pácba. Kb fél óra alatt már jó de ha többet hagyod benne még jobb lesz. Serpenyőben kisütöd és sutaz mellé krumplit. Esetleg egy kis bolti kész salátát is tehetsz mellé.

Egyszerű kaják de finomak

2020. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha tudsz olvasni mindent meg tudsz csinálni

(max sz ar lesz)

2020. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Én előszőr ananászos csirkék sütöttem neki. Nagyon őrült. Pont annyi idős voltam mint te és én is anyák napjára. 🙂
2020. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon bevásároltunk előző héten, úgyhogy sokminden rendelkezésre áll : liszt, tojás, tej, só, cukor, mindenféle fűszerek, konzervek, zöldségek, gyümölcsök..... szóval nem vagyunk alapanyag hiányában most :)
2020. ápr. 30. 21:06
 7/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat, hasznos mindegyik :)
2020. ápr. 30. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából bármi, ami közkonyhai koszt, csak írd be keresőbe, ami kipattan fejedből.


A legtöbb tényleg csak összedobálós dolog, nem olyanok, mint a képviselő fánk.


Gyakorolj sokat s amikor csak lehet.

2023. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!