Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Finlandia az mennyire...

A Finlandia az mennyire számít jó vodkának?

Figyelt kérdés

Ittam életemben először finlandiát, és azt gondoltam, h ihatóbb lesz mint a royal, kalinka, vagy tescos vodka, mivel ugye jóval drágább.


De pont olyan szr volt mint a 800Ft-os vodka. Miért árulják annyival drágábban?


2020. aug. 30. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Kb. mintha a csíki sörre mondanánk, hogy minõségi.
2020. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

A pia pont az a kategória, ahol ár és a minőség nem mindig járnak kéz a kézben. Meg ugye ízlések és pofonok... Nekem ami a legjobban bejött eddig az ez és márkatársai, árban se rossz, ha látsz valahol kóstold meg:

[link]

2020. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Phoney ***** válasza:
94%

Mert egyeseknek van különbség. (Meg persze akinek telik rá, az akkor is megveszi, ha valójában nem tudja megkülönböztetni.)


Ami neked szar benne, az valószínűleg a csupasz etanol íze, ez minden vodkában megvan, én sem szeretem. De azért még így is meg tudom mondani, hogy Royalt iszok vagy Finlandiát.


De az is lehet, hogy csak a stílusa nem jött be, és ugyanennyiért egy szárazabb vodka, pl. Russian Standard ízlene.


Amúgy nem egy fantasztikusan jó vodka, de ez legalább direkt vodkának készül, nem csak általános likőrgyári célú kukoricaszesz átengedve egy szénszűrőn, mint az olcsóbbak. Amiknél komolyabb különbséget lehet érezni, azokat 10-12 ezer alatt nem adják el.

2020. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Finlandia már nem a legalja, de azért nem egy nagy szám.

A már fentebb is ajánlott Russian Standard-ot próbáld ki, az is kb. ugyanannyi.

2020. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Finlandia szerintem jobb mint az Rs..De kinek mi
dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!