Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Még sosem rúgtam be, nem...

Még sosem rúgtam be, nem tudom milyen érzés lehet. Be akarok rúgni, viszont úgy konkrétan nem tudom eldönteni milyen italokat szeretek. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Kis vodka sok szénsavas ásványvíz pici citromlé hidegen:3
2020. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi :D
2020. szept. 13. 16:36
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Gold tequila fahéjjal és naranccsal, isteni ráadásul nekem még az érzékeny gyomrom is rendben van tőle. Én nő vagyok kb 3-4 pohárka kell belőle és már jól érzem magam.
2020. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Vodka-narancslé. De ha nem tudod (mert ugye nem) hogy mit bírsz és hogy reagálsz a piára akkor ne nyilvános helyen hanem otthon, vagy olyasvalaki társaságában akiben megbízol!
2020. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
18 év alatt igyál csak kakót szépen. A többi válaszoló se normális, hogy az életkor ismerete nélkül ilyen jellegű tanácsokat ad neked. Ha nagyon nem bírsz magaddal, 2%-os radlert vegyél, ne vodkát, kifekszel te attól is elsőre.
2020. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Minőségi száraz vörösbort ajánlanék első körben,lassan elkortyolgatva filmnézés, zenehallgatás, baráti beszélgetés közben.Ezzel óvatosan felmérheted a határaidat piálás terén és nem büntet annyira utólag,nem leszel tőle másnapos.Ha azt is tudni akarod, hogy az milyen érzés akkor meg édes lőrék, vagy mindenből egy kicsit, sör, bor, rövid, ami van, de csak óvatosan,kezdő, rutintalan italozók nagyon csúnyán ki tudják ütni magukat.Az édes piák azért veszélyesek mert itatják magukat,észre se veszed, hogy mennyit megittál, azután meg egyszercsak beüt a krach.Haveri társasággal jobb ilyennel kísérletezni,hogy legyen aki odafigyel rád.Nyilván fiatalon kíváncsi az ember, mindent ki akar próbálni és ki is próbál, de azt tudnod kell, hogy az alkohollal rengeteg ember tette már tönkre az életét.Ha hosszútávon magáért a berúgás érzéséért iszol abból gondjaid lehetnek.Ha már ivásról van szó akkor én a minőségi italok alkalmi fogyasztását javasolnám, elmerülve az ízekben, aromákban, ez gasztronómiai élményt nyújt,hozzátesz valamit az életedhez,nem pedig tönkreteszi azt mint az alkoholizmus.
2020. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre lehetőleg ne szórakozóhelyen vagy ismeretlenekkel házibuliban rúgj be, hanem otthon vagy barátokkal, akikről tudod, hogy biztosan vigyáznak rád.

Milyen normál italokat, kajákat szeretsz? Édes? Sós? Keserűt bírod?

Édesek pl a koktélok, likőrök, édes pezsgők, ciderek, utóbbiak gyengébbek is.

Ha nem szereted az édeset, de a keserűséggel nincs bajod, sört kipróbálhatod. Száraz pezsgő, Jager már erősebb, főleg a Jagerrel óvatosan.

Ja és lehetőleg egyfélét igyál, ne mindent összevissza, mert az nagyon hamar beüt és egy tapasztalatlannak csúnya hányást okozhat (meg halálközeli másnaposságot).

2020. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos alkoholista vagyok, de egészségügyi okok miatt már egyáltalán nem ihatok.

Számodra a kultúrált italfogyasztást javaslom, ahol nem a lerészegedés, hanem egy kellemes, társasági élethez, beszélgetéshez alkalmas, oldott állapot elérése a cél, minőségi alkoholtartalmú italok, kis mennyiségű fogyasztása során.

2020. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Phoney ***** válasza:
Ha nem tudod, mit szeretsz, akkor az a legegyszerűbb, ha csinálsz olyan limonádét vagy szörpöt, amit a legjobban szeretsz, de a szokásosnál több íz és édesség legyen benne. Ehhez adj 3 decinként féldeci vodkát. Ebben a keverékben szinte mindegy, hogy milyen vodka.
2020. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Mi a francnak akarsz berúgni,szeretsz rókázni?
2020. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!