Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen Whiskeyt ajánlanátok...

Milyen Whiskeyt ajánlanátok 20 ezer forint környékén?

Figyelt kérdés
Sajnos nem értek hozzájuk, ajándékba lenne. Köszi a segítséget!

2020. okt. 2. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen típust,de nekem ilyen árszegmensben abszolút a green spot és az eagle rare jött be a legjobban,na meg a four roses single barrel,esetleg blanton's(a skótokat nem szeretem)viszont jó lenne tudni hogy nagyjából mit szeret az akinek adni akarod,mert ahogyan én egy drága skót whiskeynek nem örülnék,úgy lehet hogy akinek szánod az meg egy bourbonnak vagy egy írnek nem örül majd...
2020. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, sajnos 95%ban biztos vagyok benne hogy a skótot szereti a legjobban, abból esetleg tudnál írni párat?
2020. okt. 2. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
12 vagy 15 éves Glenfiddich,12 éves Dalmore,ha az ismert divatmárkákat szereti akkor Chivas regal extra
2020. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. okt. 2. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Glenfiddich, Talisker
2020. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!