Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy uveg pezsgotol mennyire...

Egy uveg pezsgotol mennyire lehet berugni?

Figyelt kérdés

egy uveg bortol szoktam annyira berugni hogy pont jo....de masnapos vagyok tole.


Palinkatol nem szoktam masnapos lenni,de attol nagyon eldurvulnak a dolgok es nem emlekszem semmire...nem tudom a merteket. Ezert atzan mostanaban borozok attol tudom,hogy mennyire rugok be es meg finomabb is mint az erosebb szesz. 0,7l bor rosze vagy tokai szokott lenni.


Na most ha pezsgot fogok inni mi lessz?


2010. aug. 7. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha pezsit iszol?

2 dolog nagyon hamar berugsz a bubik maitt benne. hamarbb viszik az agyadba.. ugy mint a sör, és másnap olyan hulla másnapos leszel.. hogy kise kelsz az ágybol. ha érdekel mégvmi válaszolok...

2010. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ettol feltem...masnap nemtudok csinalni semmit.


Ez van a borral is. Miert vagyok masnapos(faradt,stb.) ha bort iszok?

2010. aug. 7. 21:52
 3/11 anonim ***** válasza:

hmmm... lehet, hogy nem kellene inni??

(vagy ez túl megerőltető lenne..?)

2010. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
figy nem tudom.. h milyen alkohol miért másnapos-os vagy sem. állitolag a whiskeytől nem leszel. én nem iszok bort. igaz már semmit mert kismama vagyok.. de elötte énis éltem:D:D:D
2010. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én egy átlag szombaton min fél liter whiskeyt iszok és nem szoktam másnapos lenni, de sajnos a mai nap nem jött össze. Van egy haverom aki ettől a mennyiségtől 5x rokázik, de aztmondja ő se szokott másnapos lenni.

Jack Daniel's 4ever!!

2010. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
attól függ hogy mennyi az alkoholtartama
2010. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát ahogy te írtad nagyon be tudsz tőle rúgni de anyumnak van egy munkatársa aki megiszik egyedül másfél üveg pezsgőt meg ami van a bulin mindenből iszik egy pohárral de sosincs beb/szva
2010. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
iigen első vok am. vannak ilyen emberek de ez ritka.. és nem tudom h csinálják érdeklne a dolog:):P
2010. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%

Ha te berúgsz egy üveg bortól (0,7 l), akkor nagyon amatőr vagy; gyakorolj még egy kicsit! Egy bor 10-14°-os; Szlotákiába ennél erősebb sörök vannak, pl az Aranyfácán, ha jól emléxem 12°-os, és abból megittam egy rekesszel egy este berúgás nélkül.


Bortól még sosem rúgtam be, sem sörtől önmagában. Egyszerűen hamarabb elteltem vele, és nem bírt többet a gyomrom, minthogy az agyam megtámadta volna. Én felváltva ittam a rövid/sör kombókat, néha egy-egy pohár bort, amit mások fizettek, Szilveszterkor, szülinapkor, ha volt kéznél pezsgő, akkor abból is becsúszott egy liter minimum. Egy Szilveszterkor megittam 24 üveg sört, fél liter töményet, meg két üveg pezsgőt. No, akkor már volt hangulat.


De egy üveg bor? Kóstolónak esetleg...

2010. aug. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ismerem az Aranyfacant. En is Szlotakiaban elek es az ugy hivjak szlotault,hogy Zlatý Bažant.De az ugyan az,mint a többi sör. 12° nem az alkohol tartalmát jelzi,hanem valmi eljárási módját,hogy pl.: mennyi ideig érlelik vagy valmi hasonló.

Van is othon belole es megneztem:

12° - 5% alkohol tartalom

10° - 4,6% a.t.

barna sor - 4,3% a.t. mind a 3 fajta sor Zlaty Bazant .


Nem tudom miert ut ki ennyire egy uveg bor. Pedig alt.minden penteken vagy szombat iszom,mert megyek valmi buliba. Lehet azert mert magas a veremben a bilirubin olyan 25-30 kozott lehet. EZ valmi a majal kapcsolatos állapot.

2010. aug. 12. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!