Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ízre melyik whiskey hasonlít...

Ízre melyik whiskey hasonlít a Jack Daniel's-re, ami szupermarketekben is megtalálható?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem olyan komoly és drága márka a Jack, hogy ne lenne kapható szupermarketekben. Tesco-ban, Auchan-ban biztosan van.
2020. okt. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Jack Daniels kapható a szupermarketekben.
2020. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Phoney ***** válasza:
100%

Ha van Heaven Hill vagy Evan Williams bourbon, azok aránylag közel állnak hozzá. Ezek itthon is elég elterjedt márkák, de nem tudom, melyik hipermarketek forgalmazzák őket mostanában.


De aki nem tud érdemi különbségeket tenni hasonló whiskyk közt, annak egy Jim Beam Black vagy akár egy alap Jim Beam is olyan lesz.

2020. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném az előttem lévőket azzal,hogy a jack szintjéhez abszolút felér egy aldis vagy lidl-s saját márkás whiskey is,sőt nekem a jack kifejezetten ihatatlan,amellett hogy jellegtelen,a lidl-s western gold jobb,és asszem olyan 3500-3600 Ft-ot kóstál a 7 decis verzió...
2020. okt. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:

tegnap 23:50

Csak annak ér fel hozzá, aki hozzád hasonlóan utálja. Régebben én se tudtam értékelni, meg én is ezt a szupermarket-stílust szerettem jobban (amit közben a Jim Beam is felvett), de azóta már éppen ez az, amit nem nagyon iszok meg. Nem a színvonalával van bajod a Jacknek, hanem a jellegével.

2020. okt. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!