Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a kedvenc Milka csokolá...

Melyik a kedvenc Milka csokoládétok? Melyik azok a (kb.5) Milka táblás csokik a legkedveltebb íz, ami minden üzletben megtalálhatóak?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy közvéleménykutatást csinálni, amiben kb.5 Milka táblás csokoládét megversenyeztetnék egymással. Szerintetek melyikek legyenek ezek? Olyan fajtákat szeretnék megversenyeztetni, amelyek minden üzletben megtalálhatóak. Én az epres Milkát, a mogyorós Milkát, a málnás Dark-Milk-et szeretném a versenybe tenni. Ezen kívül még egy kekszesre is gondoltam (lehet oreós, tuc-os vagy ilyen LU-s (vagy nem tudom milyen) ) A kekszes Milka milyen legyen?

2020. febr. 26. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A kedvenceim Daim, a csoki mousseos és a málnás Collage-os.

Amik szerintem minden üzletben megtalálhatóak:


Sima

Epres

Oreós

Mogyorós

Cseresznyekrémes

2020. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sima

Barna-fehér foltos

Smarties cukorkás

Noisette

Mazsolás

2020. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csakis a sima tej

gőzöm sincs mi kapható mindenhol

2020. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ki bír ilyen vackokat enni? Ha már csokoládé, akkor 70% kakaótartalmú étcsoki. Vagy 85.
2020. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, a válaszokat! :)
2020. márc. 1. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!