Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi alkoholt isztok egy...

Mennyi alkoholt isztok egy hónapban? Szerintetek mi fér bele és mi nem?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mások hogy alakítják ezt, várom a válaszokat. :) Én inkább csak hétvégén iszogatok, 2-3 sört vagy fröccsöt általában, ritkán 1-1 felest is.

2020. okt. 6. 14:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Heti kB 3-4 alkalommal iszok alkoholt àtlagosan. Ez általàban tokaji vagy màs hasonló bor. Mindig este főzök màsnapra aközben imàdok borozni, kB 1 dl/alkalom. Mindig a borhoz passzoló borospohàrbol iszok, megvan a feelingje. A hűtőben van legalàbb 3-4 fajra bor,egyszer ezt iszom màskor azt.



Lassan bejön a forralt bor szezon nàlam. Abból egy fél bögre heti 2xkb.


Egyébként nő vagyok.

És hogy ki szerint vagyok alkesz pont nem érdekel.

2020. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
1-2 üveg bort havonta, de nem egyszerre, hanem általában vacsora mellé vagy filmnézés közben elszopogatok egy pohárral a kanapén, ezt néha egy pohár jó whiskeyvel helyettesítem. Ha barátokkal találkozom, akkor lecsúszik több is, de ez mostanában elég ritka.
2020. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
Változó.Van olyan,hogy szinte semmit sem.De néha előfordul,hogy 50 sör is lecsúszik egy hónapban.
2020. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Sokan azért nem isznak mert a tv-azt mondja nekik hogy állj .
2020. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

4-5 naponta szoktunk sörözni a párommal esténként (fejenként 3-4 sör). Rövid italt kb havonta max 1-2 felest iszok.

Szerintem amúgy ez is rengeteg. A rövidet alapból nem szeretem annyira, viszont a sört nagyon. Könnyen hozzá lehet szokni.


24/L

2020. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
#15 vagyok azt még hozzá tenném, hogy 3-4 sör nekünk meg sem kottyan, meg isszuk közben cseverészünk, eszünk aztán megyünk aludni. Be rúgva már legalább egy éve nem voltam. Azelőtt sem volt jellemző, maximum valami nagy buliban barátokkal.
2020. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
Szombat estékre szoktam összeválogatni kisüzemi sörökből egy kisebb csapatot, 4-5 db általában, szeretek újdonságokat kipróbálni, de vannak beváltak is.
2020. okt. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
28 éve absztinens vagyok.
2020. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%
Napi 5 sör
2020. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan hónap van, hogy 0 dl, viszont nyáron azért hajlamos vagyok megszaladni.:D Ekkor vodkát iszom bulikban, mindig vodkaszóda formájában. Átlagban 2dl/ 2 hét, de ősztől mindig lecsökkentem, kb 1dl/hónapra (tömény), mert van hogy egyáltalán nem is iszom.
2020. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!