Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit érdemes egy hónapban...

Mennyit érdemes egy hónapban egy családnak alkoholra fordítani általában?

Figyelt kérdés

A fizetés százalékában, és forintban. A férjem szerint a fizetés 40%-át, a szeretőm szerint pedig 25%-ot. A szeretőm jobban keres, de a férjem maga is termel bort és főzet pálinkát. Szerintem 20% is elég kell legyen szeszre, főleg ha olcsóbban szerzi be. Ebből már többször volt vitánk, és többször elhagytam őket. Nem vagyok álszent, én sem vetem meg az italt, de ruhára is szeretnék költeni,meg jó lenne egy kocsi. A környéken a legtöbb embernek van autója. Mondjuk az a szeretőmnek is van, csak most össze van törve.


Szabolcsi kis település,ha számít ez valamit.



2020. okt. 14. 00:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fordítok erre, más meg minden pénzét piára költi. Úgy csináld, ahogy neked jó!
2020. okt. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem költünk egy fillért sem alkoholra.
2020. okt. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen buta emberek mint ti nem létezhetnek. Ha igen, melysegesen szegyelld magad. Alkoholra akar 20% is? Csak unnepekkor veszunk alkoholt. Egy uveggel. Teat iszunk, gyumulcslevet es ásványvizet. Masreszint, menj el dolgozni, es lesz kocsid.

Ezt a kerdest nem tudom komolyan venni. Bizom benne hogy kamu.

2020. okt. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem kérd meg a szeretődet meg a férjedet,hogy találkozzanak aztán beszéljék meg egymással.
2020. okt. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Úristen ez komoly? 20-25-40 százalékkal dobálózol? Vagy nagyon keveset kerestek, vagy durván alkoholisták vagytok minőségi, drága italokat fogyasztva. Nem derül ki, hogy hány fős a család, és mennyi a fizetés, de 200 ezer ft-nál is elég sok. 40%=80 ezer ft 25 %=50 ezer ft 20%=40ezer ft. Én mondjuk évente ha költök 600 ft-ot, forralt borhoz.
2020. okt. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Havi 1-2 üveg bort veszünk, mondjuk mi nem vagyunk alkoholisták.


Ez max a fizetésem 1%-a.

2020. okt. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

Mit piáztál össze az este Robi?

Bár ilyen létezik, van, aki a fizetése 100%-át költi piára, van akinek van férje is és szeretője is, és mind a kettő alkoholista, de ilyen blőd kérdést csak kitalálni lehet, troll!

2020. okt. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

Troll kérdés.

Semennyit sem ÉRDEMES alkoholra fordítani. Függetlenül attól, hogy én is iszok alkoholt, senki nem mond olyat egy egészségkárosító szokásra, hogy érdemes ráfordítani X összeget.

2020. okt. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Vegyetek új autót, de soha ne józanodjatok ki annyira, hogy lábra tudnátok állni!
2020. okt. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%

Woww.

Egy alkoholista troll. 2020 újra és újra meg tud lepni.

2020. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!