Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csináltatok már cukkíniből...

Csináltatok már cukkíniből tócsnit (lapcsánkát)? Hogy ízlett nektek, vagy a családnak? Érdemes nekiállnom?

Figyelt kérdés

Még sosem készítettem, de van itthon, gondoltam kipróbálom, de előtte megkérdezem a véleményeteket. Erősebben fűszerezzem?

Vagy inkább maradjak a jó öreg rántottnál?



2019. júl. 22. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem én csináltam, de ettem már, nekem nem jött be. De tudod, ízlések és pofonok...
2019. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan cukkiniból még nem csináltam, de vegyesen már igen. Krumpli, meg cukkíni /volt amikor sárgarépát is reszeltem bele/, hagyma, befűszerezve /só, bors, fokhagyma/, liszt, 1 tojás. Lehet, hogy nem a hagyomanyos tócsni, de jó volt!
2019. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgyanúgy fűszerezd :) nekem jobban is ízlik cukkiniből mint krumpliból.
2019. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, sokkal jobb mint krumpliból! Reszelt sajtot is teszek bele, és vegetát használok só helyett. Próbáld ki, nem fogsz csalódni.
2019. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Épp reszelem. De mindenkinek ment a hasznos-jel.
2019. júl. 22. 15:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam már többször is. Nekem nagyon ízlik. Fokhagymát mindig teszek bele azt ki nem hagynám.
2019. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is az lesz a vacsora, én nagyon szeretem. :)
2019. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Izlett. Cukkini levet nyomkodd ki, annyi liszt, amennyit felvesz, tojas, so es bors . Olajat hevitesz, es kanallal belerskod, kisutod. :)
2019. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, kinyomkodtam, mert a sózástól sok levet eresztett. De tényleg finom lett, máskor is csinálok.

Köszi mégegyszer is a válaszokat!

2019. júl. 23. 12:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tisztán cukkiniből még én sem ettem, de a krumpli mellé keverve igen, és szerintem sokkal jobb, mint a hagyományos, azóta nem is igazán szoktam csak krumplisat készíteni. Egyébként ajánlom még a céklás, illetve a répás változatokat is.
2019. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!