Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Páromnak 40. szülinapjára...

Páromnak 40. szülinapjára bulit szervezek.35-en leszünk. Mennyi röviditalt, sört, bort, üdítőt vegyek?

Figyelt kérdés

Én pálinkára, jégerre, és valami női likörre gondoltam.

Elég ivós a banda.


2010. aug. 9. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 35-en lesztek, akkor az a buli jó sokáig fog tartani. Ha meleg lesz, akkor sörből 4-5 karton is elfogyhat.Számolj fejenként min. 4 dobozzal. Ha boros a társaság, akkor próbáld kiszámolni, hogy egy üvegből hányan tudnak inni, aztán mi lesz a kaja, mennyire sós, amire isznak, mint "állat":). Ha szeretik a töményt, akkor 5-5 tömény, nőknek 2-3 fajta likőr. Persze ez mondom,hogy attól függ, milyen meleg lesz. Üdítőt, vizet senki nem iszik, mert az is kellene.
2010. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minél többet, attól ne félj hogy megmarad!
2010. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi a multkor 20-an voltunk, elfogyott vagy 4 liter pálinka, egy üveg jéger (bár kevés is volt), és volt csokilikőr, abból talán egy üveg. kb 5 tálca sör (24 dobozos) és volt még pezsgő meg bor. ezekből nem tudom pontosan, mert sok mindenki hozott ezt-azt, de talán pezsgőből kb 12 üveg, a borból meg olyan 8 üveg. attól függ, hogy inkább nők lesznek e vagy férfiak, mit szeretnek inkább inni, stb. de a pálinka szerintem jó ötlet, nálunk a nők is ezt isszák. a sör az elengedhetetlen, egy pasi megiszik egy egész este vagy 6-10 doboz sört ha nem többet. ja és üdítő 2 üveg fogyott, meg olyan 3 üveg ásványvíz :) én vennék vagy 6-8 liter pálinkát, biztos ami biztos, 1-2 üveg jégert, 1-2 üveg likőrt, sörből kb 35 embernek 6-7 tálcát, pezsgőből 10 üveg, borból 6 üveg. talán ennyit. de ha tudod ki mit szeret, az más :)
2010. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!