Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » SOS! Minél többen írjatok!...

SOS! Minél többen írjatok! Mit süssek, főzzek Édesanyukám szülinapjára?

Figyelt kérdés

5 nap múlva lesz anyukám szülinapja,és ez olyan hamar elmegy,mert még a hozzávalókat sem vettem meg,nagyon hamar itt lesz és én meg itt állok tanácstalanul!!! Kérlek szépen titeket,hogy minél többet írjatok!!!

Nagyon köszönöm!!!!!!


2011. aug. 30. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mit szólnál valamilyen tortához? szülinaphoz ideális:)
2011. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A torta is szóba jöhet,csak én először arra gondoltam,hogy mi lenne ha mondjuk lenne egy főétel és egy desszert,esetleg még egy előétel.... :) Minden érdekel!!!
2011. aug. 30. 17:41
 3/16 anonim ***** válasza:
2011. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ez a patkánymérges egy igazi tahó szarjankó lehet... na mind1. ööö igazából neked kell tudnod, mer ha most azt mondom, hogy hal, és anyukád nem szereti akkor nem jutunk sokra. vagy beszélj apuddal:)
2011. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
76%
Hát szerintem az lenne a legjobb ha a kedvenc ételével lepnéd meg. de ha nem jut eszedbe semmi, ha esetleg szereti az olasz kaját vagy valamilyen népcsoport ételét azt is csinálhatnál. [link] esetleg próbáld meg ezt.még sosem próbáltam de jól hangzik
2011. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Előétel: krumplileves vagy húsleves

Főétel: szezámmagos rántott csirkemell, sajttal töltve, sült krumplival vagy finom krumplipürével, tejfölös paradicsom- vagy káposztasalátával

Desszert: tiramisu - könnyen elkészíthető, és nem égeted le a lakást!


Torta: Túrótorta málnaöntettel

2011. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Sajttorta málna- vagy egyéb gyümölcsöntettel. hmmmmm. a tetejére tehetsz csokis-cukordarabokat (M&M's féleséget).

Nagyon finom, isteni!

2011. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

[link]

bocs előző vagyok nem nyitja meg próbáld így

2011. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt is ird le h tudsz e főzni,sütni vagy szoktál e mert ha nem akkor aztán mindegy mit irunk,jobban mondva akkor könnyebbet ír az ember.Csinálj egy aranyló húslevest,sajtal töltött rántott húst,rizibizivel vagy hasábbal,majonézes kukoricasalit vagy görög salit mellé.

Desszertnek valamit ami finom de azért egyszerű is.Egy finom hűs gyümitorta lenne jó neki ilyen melegben.

2011. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ anyukád és a család mit szeret!

Hideg gyümölcsleves tejszínhabbal

Brassói vagy csirkemell salátával

Desszertnek:túrótorta,fagyi,krémes,gesztenyepüré


Jó főzőcskézést!

2011. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!